NEMA
Žena chtěla bydlet ekologicky, já nízkoenergeticky a oba co nejdříve. Nema nám to splnila vše a za výstavbu v zimě navíc dala slevu.
Bydlení v moderních dřevostavbách
maximální kvality za ceny, které potěší. A na jaře už do vlastního.
Katalog NEMA ke stažení - nízkoenergetické a pasivní dřevostavby

Rozšiřujeme výrobu dřevostaveb

04.03.2018

Díky stále vzrůstajícímu zájmu o dřevostavby Nema, za který jsme samozřejmě nesmírně rádi a děkujeme vám za něj, nás čeká v nejbližších pár letech několik pořádných změn. Pojďte se podívat na některé z nich.

Už nyní připravujeme rozsáhlé stavební úpravy haly v Jílovicích, kde vyrábíme panely na dřevostavby. Nový prostor nabídne dvojnásobek čtverečních metrů, na kterých budou vznikat nové domy. A že jich bude. Nově tak budeme moct vyrobit až 150 dřevostaveb za rok!

A protože více práce si žádá nejen více prostoru, ale také více výrobních prostředků, těšíme se už teď na nováčka, který za rok přibyde mezi naše technické pomocníky. Přesný typ nového stroje vám ještě neprozradíme, ale na to, jak vypadá a funguje jeden podobný typ, se můžete podívat na tomto videu. Jistě teď chápete, že jsme natěšeni jako malí kluci.

Nic z toho by však nebylo a ani nemohlo jít bez našich zaměstnanců. A aby i těm jsme zpříjemnili jejich čas strávený v práci, už teď vymýšlíme novou administrativní budovu NEMA. Stát by měla do dvou let a najdete zde kanceláře a také veškeré zázemí pro naše pracanty. Na pár náhledů se můžete podívat níže, další najdete na naší Facebookové stránce.

Zbývá otázka, jak všechny ty nové dřevostavby vyrobené v nových halách za pomoci nových strojů a pod rukama našich nejlepších pracovníků, dostat k vám. I na to máme odpověď! Naše obchodní zástupce najdete v Jílovicích, Táboře, v Brandýse nad Labem a v Plzni. Abychom ale mohli zajistit stejný komfort i zájemcům o nové bydlení v dřevostavbách NEMA na Moravě, nově se s námi můžete potkat též ve Znojmě. Kontaktujte svého obchodního zástupce, který vám o našich dřevostavbách řekne vše, co chcete a potřebujete vědět!

       
Archiv novinek

Chci stavět s Nema