NEMA
Žena chtěla bydlet ekologicky, já nízkoenergeticky a oba co nejdříve. Nema nám to splnila vše a za výstavbu v zimě navíc dala slevu.
Bydlení v moderních dřevostavbách
maximální kvality za ceny, které potěší. A na jaře už do vlastního.
Katalog NEMA ke stažení - nízkoenergetické a pasivní dřevostavby

HAPPY - první Akční dřevostavba

20.03.2018

Příznivci NEMY, 

představujeme vám nový projekt NEMA AKČNÍ DŘEVOSTAVBY. O co jde?

Přibližně každý měsíc vám ukážeme na našem webu (konkrétně ZDE) jeden projekt na dřevostavbu. Dáváme si u každého domu záležet na vizualizacích a nebude chybět ani virtuální prohlídka celého domu (za to díky DETAIL PROJEKT s.r.o.). Těšit se můžete na různé typy dřevostaveb - bungalovy, patrové, moderní i klasické. Všechny ale budou mít společné jednu důležitou věc - v případě realizace domu bez projektových změn a v minimálním rozsahu dodávky „k dokončení“ od nás získáte ZDARMA kompletní projektovou dokumentaci a navíc vyřízení stavebního povolení nebo ohlášení. To znamená nejen výraznou úsporu peněz, ale především času, který byste jinak strávili v kancelářích a na úřadech. 

Prvním domem, který pro vás v této akční nabídce máme, je dřevostavba HAPPY. Už jste na ni koukali? A také se vám líbí? Nám moc. Každopdáně už nyní pro vás připravujeme další projekt - dřevostavbu NICE a doufáme, že až ji poprvé uvidíte, vyjede vám z úst příhodné "naaajs" :-)

Sledujte nás na webu a na našem Facebooku, kde se se všemi projekty samozřejmě také pochlubíme.

 

 
Archiv novinek

Chci stavět s Nema