NEMA
Žena chtěla bydlet ekologicky, já nízkoenergeticky a oba co nejdříve. Nema nám to splnila vše a za výstavbu v zimě navíc dala slevu.
Bydlení v moderních dřevostavbách
maximální kvality za ceny, které potěší. A na jaře už do vlastního.
Katalog NEMA ke stažení - nízkoenergetické a pasivní dřevostavby

CUTE

V čem je dřevostavba NEMA CUTE akční? V případě realizace tohoto domu bez projektových změn a v minimálním rozsahu dodávky „k dokončení“ od nás získáte ZDARMA kompletní projektovou dokumentaci a navíc vyřízení stavebního povolení nebo ohlášení. To znamená nejen výraznou úsporu peněz, ale především času, který byste jinak strávili v kancelářích a na úřadech. A to už stojí za zvážení, co myslíte?

 Mazaný mazel NEMA CUTE

NEMA CUTE

 

Že dřevostavba nemůže být roztomilá? Ale kdepak! Jen se na ni podívejte! Na téhle fešandě je vše přírodní a okouzlující - dokonale tvarovaný půdorys, smysl(upl)ně navržený vnitřní prostor, jednoduchá fasáda, která ani make-up nepotřebuje, aby vypadala jako vystřižená z nejnovějšího katalogu... Všimněte si, skoro se až červená! NEMA CUTE je rozhodně ten nejroztomilejší bungalov v naší nabídce typových dřevostaveb.

 

Parametry
Počet místností: 4+kk 
Počet osob: 4
Užitná plocha: 104 m2 
Zastavěná plocha: 123 m2 
Vnější rozměry domu: 12 m x 11 m
Výška hřebene střechy: 4,90 m
Výška domu s komínem: 5,79 m

 

CHCI DŘEVOSTAVBU NEMA CUTE

 

 

Cute znamená v angličtině "roztomilý", "rozkošný", ale i "chytrý" nebo "mazaný". A právě takový náš bungalov NEMA CUTE je! Díky netradičnímu tvaru rozhodně nenudí, a to ani při pohledu na plány půdorysu, tak ani ve chvíli, kdy jím reálně procházíte. Zešikmené konce chodby s dveřmi do ložnic působí hravě a přitom smysluplně. Kuchyně je dostatečně vzdálená od obýváku, abyste měli při svém odpočinku klid, přesto tvoří jeden společný prostor. To prostě nikdy neomrzí!

A ještě něco. Máte rádi minimalismus a nesnášíte skladování všemožných zbytečností? Pak si NEMA CUTE zamilujete. V tomto bungalovu totiž není místo na věci typu "15 let jsem to nepoužil, ale co kdyby se mi to ještě někdy hodilo". Přesto se v něm budete cítit více než jen pohodlně, lépe než jen dobře. Budete se v něm cítit jako doma. NEMA CUTE je prostě mazaný mazel, který vás nikdy neomrzí.

Dispozice

  • kuchyň
  • obývák s jídelnou
  • ložnice
  • 2 pokoje
  • koupelna s WC
  • samostatné WC
  • zádveří
  • chodba

Kolik to stojí?

Cena k dokončení od 2 441 000 Kč
Cena na klíč od 2 833 000 Kč
NEBO od 8 615 Kč/měsíc

Jelikož se cena stavby může výrazně lišit s ohledem na vybrané materiály, standard provedení a rozsah dodávky, kontaktujte nás a my vám rádi sdělíme co nejpřesnější cenu přímo podle vašich požadavků na váš budoucí domov. 

NAPIŠTE NÁM

 Ceny jsou včetně 15% DPH. Ceny zahrnují použití systému NEMA KLASIK a neobsahují cenu základů.
Měsíční splátky jsou počítány z úrokové sazby při úvěru na 80% ceny domu, s fixací 3 až 5 let a dobou splácení 30 let.
Přesná výše splátky vychází vždy dle aktuální úrokové sazby a podmínek banky platných v době sjednání hypotečního úvěru.

 

 

 


Akční dřevostavby NEMA

Referenční domy NEMA

Katalog dřevostaveb

O dřevostavbách NEMA

NEMA panely

NEMA tipy

Naše plody (realizace)

Kontaktujte nás

Chci stavět s Nema