NEMA
Žena chtěla bydlet ekologicky, já nízkoenergeticky a oba co nejdříve. Nema nám to splnila vše a za výstavbu v zimě navíc dala slevu.
Bydlení v moderních dřevostavbách
maximální kvality za ceny, které potěší. A na jaře už do vlastního.
Katalog NEMA ke stažení - nízkoenergetické a pasivní dřevostavby

DREAM

V čem je dřevostavba NEMA DREAM akční? V případě realizace tohoto domu bez projektových změn a v minimálním rozsahu dodávky „k dokončení“ od nás získáte ZDARMA kompletní projektovou dokumentaci a navíc vyřízení stavebního povolení nebo ohlášení. To znamená nejen výraznou úsporu peněz, ale především času, který byste jinak strávili v kancelářích a na úřadech. A to už stojí za zvážení, co myslíte?

 Bydlení snů v dřevostavbě NEMA DREAM

NEMA DREAM

 

Sníte o domově, který do puntíku splní všechny vaše představy o spokojeném bydlení pro vaši rodinu? Přestaňte jen snít a prohlédněte si dřevostavbu NEMA DREAM.

 

Parametry
Počet místností: 5+kk 
Počet osob: 4-6
Užitná plocha: 147 m2 
Zastavěná plocha: 94 m2 
Vnější rozměry domu: 11,3 m x 8,3 m
Výška domu: 7,52 m
Výška domu s komínem: 8,43 m

 

CHCI DŘEVOSTAVBU NEMA DREAM

 

 

Rodinný dům s obytným podkrovím NEMA DREAM patří mezi naše nejoblíbenější projekty. A věříme, že si ho brzy zamilujete i vy!

Na první pohled se tváří skoro stejně jako jiné jemu podobné domy. Ale nenechte se zmást. Půdorys NEMA DREAM je uspořádán jednoduše, prakticky, ale hlavně smysluplně. Kuchyně s jídelnou a obývákem tvoří pohodlný a kompaktní prostor oddělený od chodby, koupelny a menšího pokoje. V horním patře je klidová spací zóna s prostornou koupelnou s WC. Oproti jiným projektům jsou všechny pokoje a ložnice skutečně dostatečně veliké, přesto to není na úkor úložných prostor, ani obývacích. V NEMA DREAM je využit každý centrimetr čtvereční do účelného celku tak, aby dům poskytl vaší rodině to nejpohodlnější a nejlepší bydlení. Prostě bydlení vašich snů.

Dispozice

  • kuchyň se spíží
  • obývák s jídelnou
  • ložnice se šatnou
  • 3 pokoje
  • koupelna s WC
  • koupelna s WC a technickou místností
  • zádveří
  • chodba

Kolik to stojí?

Cena k dokončení od 2 913 000 Kč
Cena na klíč od 3 574 000 Kč
NEBO od 10 631 Kč/měsíc

Jelikož se cena stavby může výrazně lišit s ohledem na vybrané materiály, standard provedení a rozsah dodávky, kontaktujte nás a my vám rádi sdělíme co nejpřesnější cenu přímo podle vašich požadavků na váš budoucí domov. 

NAPIŠTE NÁM

 Ceny jsou včetně 15% DPH. Ceny zahrnují použití systému NEMA KLASIK a neobsahují cenu základů.
Měsíční splátky jsou počítány z úrokové sazby při úvěru na 80% ceny domu, s fixací 3 až 5 let a dobou splácení 30 let.
Přesná výše splátky vychází vždy dle aktuální úrokové sazby a podmínek banky platných v době sjednání hypotečního úvěru.

 


Akční dřevostavby NEMA

Referenční domy NEMA

Katalog dřevostaveb

O dřevostavbách NEMA

NEMA panely

NEMA tipy

Naše plody (realizace)

Kontaktujte nás

Chci stavět s Nema