NEMA
Žena chtěla bydlet ekologicky, já nízkoenergeticky a oba co nejdříve. Nema nám to splnila vše a za výstavbu v zimě navíc dala slevu.
Bydlení v moderních dřevostavbách
maximální kvality za ceny, které potěší. A na jaře už do vlastního.
Katalog NEMA ke stažení - nízkoenergetické a pasivní dřevostavby

Dřevostavba NEMA od začátku k předání

Naše postupy:

Detailně s vámi probereme projekt vaší dřevostavby. Řekneme si jaká je vaše představa, co od domu očekáváte a do jaké fáze si přejete od nás dřevostavbu realizovat. Na základě toho vám navrhneme nejvhodnější technické řešení jednotlivých detailů a zvolíme další postup.
Díky našim technologiím a softwarům jsme připraveni realizovat i zcela nestandardní tvary nosných konstrukcí. Tvar nosné konstrukce je tedy limitován pouze fantazií architekta a vlastnostmi používaného materiálu.

Jakmile je hotový projekt, vytvoříme 3D náhledy spolu s cenovou nabídkou. Dalším krokem je přesné zaměření základové desky přímo na místě stavby (v případě, že není dodávána od nás) a kontrola souladu s projektovou dokumentací. Poté naši projektanti zpracují výrobní dokumentaci ve 3D softwarech, vyřeší jednotlivé detaily a celou dřevostavbu vám formou detailní prezentace předvedou.

Plánovanou konstrukci domu necháme posoudit odborníkem na statiku. Pokud je vše v pořádku a vám se návrh dřevostavby líbí, spouštíme výrobu.

   3D vizualizace dřevostavby

Následuje opracování jednotlivých dřevěných prvků pomocí moderních technologií na CNC strojích.  Přesnost výroby jednotlivých částí a prvků je zajišťována strojně, příspěvek lidské práce je v tomto okamžiku minimální, stroje zajišťují vysokou přesnost. Při výrobě stěnových panelů na otáčivých stolech současně dochází i k vyřešení vzduchotěsnosti spojů mezi jednotlivými panely. 
Navezení panelů předchází ukotvení základového prahu dřevostavby na základovou desku, při němž se vyřeší a zkorigují i její případné nerovnosti.

Panely montují proškolení tesaři. Montáž středně velkého rodinného domu trvá přibližně 5 dnů. Poté proběhnou dokončující práce dle vašeho přání a zhruba za 2-3 měsíce se můžete stěhovat.

 

  Dřevostavba NEMA od začátku k předání

Nízkoenergetická dřevostavba:
difúzně otevřená a difúzně uzavřená

Pasivní dřevostavba

  Dřevostavba z velkoformátových panelů

3D návrhy


Máte nějaké dotazy? Ptejte se nás:
David Javorský:

+420 722 616 602, 
javorsky(tecka)david(na)nema-drevostavby.cz

 


Akční dřevostavby NEMA

Referenční domy NEMA

Katalog dřevostaveb

O dřevostavbách NEMA

NEMA panely

NEMA tipy

Naše plody (realizace)

Kontaktujte nás

 

 

Chci stavět s Nema