NEMA
Žena chtěla bydlet ekologicky, já nízkoenergeticky a oba co nejdříve. Nema nám to splnila vše a za výstavbu v zimě navíc dala slevu.
Bydlení v moderních dřevostavbách
maximální kvality za ceny, které potěší. A na jaře už do vlastního.
Katalog NEMA ke stažení - nízkoenergetické a pasivní dřevostavby

FAMILY

V čem je dřevostavba NEMA FAMILY akční? V případě realizace tohoto domu bez projektových změn a v minimálním rozsahu dodávky „k dokončení“ od nás získáte ZDARMA kompletní projektovou dokumentaci a navíc vyřízení stavebního povolení nebo ohlášení. To znamená nejen výraznou úsporu peněz, ale především času, který byste jinak strávili v kancelářích a na úřadech. A to už stojí za zvážení, co myslíte?

HUJEROVA FAMILY BYDLÍ V NEMA FAMILY

NEMA FAMILY

 

Máte velkou rodinu? Pak nemusíte hledat dál. Tento projekt je pro vás prostě ideální. Na poměrně malém zastavěném prostoru jsme vykouzlili celkem 5 ložnic. Ano, správně, opravdu PĚT ložnic, do kterých se vejde kupa dětí, babičky a dědečkové a sem tam i nějaká ta návštěva tetičky, strýčka, švagrové, ženy z prvního manželství... Prostě celá Hujerovic, tedy pardon, vaše rodina pod jednou střechou. A časem třeba i švestičky z vlastní zahrádky budou.

 

Parametry
Počet místností: 6+kk 
Počet osob: 4-6
Užitná plocha: 138 m2 
Zastavěná plocha (vč. terasy): 85,5 m2 
Vnější rozměry domu: 7,15 m x 12 m
Výška hřebene střechy: 7,52 m
Výška domu s komínem: 8,43 m

 

CHCI DŘEVOSTAVBU NEMA FAMILY

 

 

Hlavně si nemyslete, že oněch pět ložnic je zde na úkor obývacích nebo dokonce úložných prostor. Nám je totiž jasné, že hodně lidí má i hodně věcí. Proto zde najdete mj. samostatnou šatnu v podkroví, úložné prostory v chodbě v přízemí a skutečně parádní technickou místnost s vlastním vchodem na zahradu. Je tak velmi vhodná třeba na uskladnění zahradních potřeb, nábytku z terasy, bedýnek s domácí zeleninou nebo švestičkami z vlastní zahrádky. A ještě si uvědomujeme jednu věc - velká rodina znamená i velké výdaje. Proto věříme, že cena NEMA FAMILY vás více než jen potěší. Budete tak mít krásný a zdravý domov z těch nejkvalitnějších dřevostavebních materiálů, ze kterých u nás stavíme pouze my, a ještě vám zbyde na aktovku a nové cvičky pro vaše ratolesti :-)

NEMA dřevostavby - to nejlepší pro vaši rodinu. A co je víc?

Dispozice

  • kuchyň
  • obývák s jídelnou
  • ložnice 
  • 4 pokoje
  • spíž pod schodištěm
  • šatna
  • 2 koupelny s WC
  • technická místnost
  • zádveří
  • chodba

Kolik to stojí?

Cena k dokončení od 2 914 000 Kč
Cena na klíč od 3 412 000 Kč
NEBO od 10 105 Kč/měsíc

Jelikož se cena stavby může výrazně lišit s ohledem na vybrané materiály, standard provedení a rozsah dodávky, kontaktujte nás a my vám rádi sdělíme co nejpřesnější cenu přímo podle vašich požadavků na váš budoucí domov. 

NAPIŠTE NÁM

 Ceny jsou včetně 15% DPH. Ceny zahrnují použití systému NEMA KLASIK a neobsahují cenu základů.
Měsíční splátky jsou počítány z úrokové sazby při úvěru na 80% ceny domu, s fixací 3 až 5 let a dobou splácení 30 let.
Přesná výše splátky vychází vždy dle aktuální úrokové sazby a podmínek banky platných v době sjednání hypotečního úvěru.

 

 

 

 


Akční dřevostavby NEMA

Referenční domy NEMA

Katalog dřevostaveb

O dřevostavbách NEMA

NEMA panely

NEMA tipy

Naše plody (realizace)

Kontaktujte nás

Chci stavět s Nema