NEMA
Žena chtěla bydlet ekologicky, já nízkoenergeticky a oba co nejdříve. Nema nám to splnila vše a za výstavbu v zimě navíc dala slevu.
Bydlení v moderních dřevostavbách
maximální kvality za ceny, které potěší. A na jaře už do vlastního.
Katalog NEMA ke stažení - nízkoenergetické a pasivní dřevostavby

GO

V čem je dřevostavba NEMA GO akční? V případě realizace tohoto domu bez projektových změn a v minimálním rozsahu dodávky „k dokončení“ od nás získáte ZDARMA kompletní projektovou dokumentaci a navíc vyřízení stavebního povolení nebo ohlášení. To znamená nejen výraznou úsporu peněz, ale především času, který byste jinak strávili v kancelářích a na úřadech. A to už stojí za zvážení, co myslíte?

 Pojďte bydlet do svého! Let's GO!

NEMA GO

 

Máte někdy pocit, že ve vašem malém bytě je až příliš pohybu, na který tam nějak není prostor? Děti běhají úplně všude, cestou se několikrát přerazí o odložený nákup a krabice od hraček, od vchodu až do kuchyně se neustále někdo motá, bezradně chodí sem a tam a neví, kam odložit štafle a náčiní po malování... prostě o všechno a všechny pořád jenom zakopáváte... Pak mrkněte na projekt NEMA GO! Protože právě pro vás bude jako stvořený. 

 

Parametry
Počet místností: 4+kk 
Počet osob: 4
Užitná plocha: 125 m2 
Zastavěná plocha: 165 m2 
Vnější rozměry domu: 15,9 m x 10,4 m
Výška domu: 5,38 m
Výška domu s komínem: 6,45 m

 

CHCI DŘEVOSTAVBU NEMA GO

 

 

Bungalov, který se i se svými úspornými zastavěnými metry pyšní (mimo jiné) parádními úložnými prostory. Svou spíž má kuchyně, sama o sobě dost prostorná. Do šatny v ložnici se schovají jak všechny kabelky a hadříky, tak děti při hře na schovku. Šatna přímo při vchodu je pak ještě větší a uskladníte do ní prostě všechno, nejen zimní kabáty nebo peřiny. A nebojte, myslíme i na vysavač, mop, sušák na prádlo, sušičku, pračku... To vše budete mít krásně při ruce v technické místosti. Není to paráda? K tomu krásná ložnice, dva pokoje, luxusní koupelna a samozřejmě společný obývací pokoj s jídelnou a kuchyní. Dřevostavba NEMA GO je prostě domov, kde se můžete pořádně rozběhnout ve svých snech a představách.

Tak jdete do toho? Jdete bydlet do svého? Pojďte do NEMA GO!

Dispozice

  • kuchyň se spíží
  • obývák s jídelnou
  • ložnice se šatnou
  • 2 pokoje
  • koupelna s WC
  • WC
  • technická místnost
  • šatna
  • zádveří
  • chodba

Kolik to stojí?

Cena k dokončení od 2 727 000 Kč
Cena na klíč od 3 383 000 Kč
NEBO od 9 967 Kč/měsíc

Jelikož se cena stavby může výrazně lišit s ohledem na vybrané materiály, standard provedení a rozsah dodávky, kontaktujte nás a my vám rádi sdělíme co nejpřesnější cenu přímo podle vašich požadavků na váš budoucí domov. 

NAPIŠTE NÁM

 Ceny jsou včetně 15% DPH. Ceny zahrnují použití systému NEMA KLASIK a neobsahují cenu základů.
Měsíční splátky jsou počítány z úrokové sazby při úvěru na 80% ceny domu, s fixací 3 až 5 let a dobou splácení 30 let.
Přesná výše splátky vychází vždy dle aktuální úrokové sazby a podmínek banky platných v době sjednání hypotečního úvěru.

 

  


Akční dřevostavby NEMA

Referenční domy NEMA

Katalog dřevostaveb

O dřevostavbách NEMA

NEMA panely

NEMA tipy

Naše plody (realizace)

Kontaktujte nás

Chci stavět s Nema