NEMA
Žena chtěla bydlet ekologicky, já nízkoenergeticky a oba co nejdříve. Nema nám to splnila vše a za výstavbu v zimě navíc dala slevu.
Bydlení v moderních dřevostavbách
maximální kvality za ceny, které potěší. A na jaře už do vlastního.
Katalog NEMA ke stažení - nízkoenergetické a pasivní dřevostavby

JOY

V čem je dřevostavba NEMA JOY akční? V případě realizace tohoto domu bez projektových změn a v minimálním rozsahu dodávky „k dokončení“ od nás získáte ZDARMA kompletní projektovou dokumentaci a navíc vyřízení stavebního povolení nebo ohlášení. To znamená nejen výraznou úsporu peněz, ale především času, který byste jinak strávili v kancelářích a na úřadech. A to už stojí za zvážení, co myslíte?

 Skutečná radost v dřevostavbě NEMA JOY

NEMA JOY

 

Co se vám vybaví, když se řekne "radost"? Nám NEMA JOY. NEMA JOY je totiž dřevostavba, při jejímž kreslení jsme se báječně bavili a do které jsme radost přímo naprojektovali! Zaručeně tedy přinese radost všem, kteří v ní budou žít. Nevěříte? Přesvědčte se sami! :-)

 

Parametry
Počet místností: 3+kk 
Počet osob: 3-4
Užitná plocha: 96 m2 
Zastavěná plocha: 126 m2 
Vnější rozměry domu: 14 m x 9 m
Výška hřebene střechy: 4,89 m
Výška domu s komínem: 5,79 m

 

CHCI DŘEVOSTAVBU NEMA JOY

 

 

Tak z téhle dřevostavby máme opravdovou RADOST! NEMA JOY totiž vznikla na základě vašich přání zařadit do naší nabídky menší bungalov, který by bavil jak samostné páry, tak méněpočetné rodiny. Hlavním požadavkem přitom bylo, aby nabízel vše, co standardní (větší) dřevostavba. A tadaaa! Tady ji máme!

Dvě prostorné ložnice tvoří klidovou část domu, na kterou navazuje koupelna, do níž se pohodlně vejdou vana i sprchový kout. Kuchyně nabízí tolik prostoru, že do vaření bez problémů zapojíte i partnera (ten bude mít radost!:-)). A společný obývák s jídelnou už jen podtrhává celkový dojem útulnosti a praktičnosti v jednom. Technická místnost je perfektním kutlochem na vše, co nemají oči hostů vidět. A to vše se přitom vejde na kdejaký menší pozemek. Tomu říkáme značka ideál! Tedy vlastně JOY, NEMA JOY!

A mimochodem, už jste si všimli té ceny? Tak to je hned radost nadruhou!

Dispozice

  • kuchyň
  • obývák s jídelnou
  • ložnice
  • pokoj
  • koupelna s WC
  • WC a technická místnost
  • zádveří
  • chodba

Kolik to stojí?

Cena k dokončení od 2 426 000 Kč
Cena na klíč od 2 798 000 Kč
NEBO od 8 580 Kč/měsíc

Jelikož se cena stavby může výrazně lišit s ohledem na vybrané materiály, standard provedení a rozsah dodávky, kontaktujte nás a my vám rádi sdělíme co nejpřesnější cenu přímo podle vašich požadavků na váš budoucí domov. 

NAPIŠTE NÁM

 Ceny jsou včetně 15% DPH. Ceny zahrnují použití systému NEMA KLASIK a neobsahují cenu základů.
Měsíční splátky jsou počítány z úrokové sazby při úvěru na 80% ceny domu, s fixací 3 až 5 let a dobou splácení 30 let.
Přesná výše splátky vychází vždy dle aktuální úrokové sazby a podmínek banky platných v době sjednání hypotečního úvěru.

 

 

 


Akční dřevostavby NEMA

Referenční domy NEMA

Katalog dřevostaveb

O dřevostavbách NEMA

NEMA panely

NEMA tipy

Naše plody (realizace)

Kontaktujte nás

Chci stavět s Nema