NEMA
Žena chtěla bydlet ekologicky, já nízkoenergeticky a oba co nejdříve. Nema nám to splnila vše a za výstavbu v zimě navíc dala slevu.
Bydlení v moderních dřevostavbách
maximální kvality za ceny, které potěší. A na jaře už do vlastního.
Katalog NEMA ke stažení - nízkoenergetické a pasivní dřevostavby

KIDS

V čem je dřevostavba NEMA KIDS akční? V případě realizace tohoto domu bez projektových změn a v minimálním rozsahu dodávky „k dokončení“ od nás získáte ZDARMA kompletní projektovou dokumentaci a navíc vyřízení stavebního povolení nebo ohlášení. To znamená nejen výraznou úsporu peněz, ale především času, který byste jinak strávili v kancelářích a na úřadech. A to už stojí za zvážení, co myslíte?

Táta má mámu. Máma má tátu. Oba mají děti. A všichni mají dům.

NEMA KIDS

 

Plánujete velkou rodinu? Nebo už ji máte a ve stávajícím bytě se cítíte jako sardinky? Pak vás dřevostavba NEMA KIDS nadchne. Protože v ní o sebe opravdu zakopávat nebudete a každý v ní najde vytoužený klid. Ale nebojte, NEMA KIDS je perfektní i pro společnou zábavu celé rodiny - třeba pro dětské narozeninové party.

 

Parametry
Počet místností: 4+kk 
Počet osob: 4-6
Užitná plocha: 167 m2 
Zastavěná plocha: 100 m2 
Vnější rozměry domu: 7,3 m x 13,6 m
Výška hřebene střechy: 7,7 m
Výška domu s komínem: 8,35 m

 

CHCI DŘEVOSTAVBU NEMA KIDS

 

 

 

Krásná prostorná dřevostavba potěší všechny maminky, nadchne tatínky, ale nejvíce si ji zamilují děti. Jestliže jim totiž necháte celé horní patro, tak jak ukazuje naše vizualizace, pak ručíme za to, že o jejich zábavu bude postaráno. Jejich královstvím budou nejen dva velké pokoje, které se mohou proměnit v hrad, bojiště, hřiště plné hraček..., ale také koupelna - laguna uprostřed pralesa, do které se vaše děti budou těšit a povinná večerní očista už nebude utrpením. Prostorná chodba u schodiště se promění v tu nejlepší schovávačku plnou bunkrů a tajemných zákoutí pro každou lumpárnu. Ne náhodou jsme pojmenovali tento projekt NEMA KIDS. Ale nebojte, i dospělá část rodiny si zde přijde na své. Zejména kuchyně a jídelna s otevřeným výhledem přinese radost každé hospodyňce i jedlíkovi. 

TIP PRO VÁS!
ZAŽIJTE NEMA KIDS NA VLASTNÍ KŮŽI -  projděte si tento dům v reálu. NEMA KIDS je totiž jedním z našich referenčních domů. Domluvte si s námi prohlídku (tel. 722 616 602, poptavka@nema-drevostavby.cz) a zjistěte, jak se v takové dřevostavbě žije a jak jsou s ní spokojeni majitelé. 

Dispozice

  • kuchyň
  • obývák
  • jídelna
  • ložnice (nebo pracovna) se šatnou
  • zádveří
  • koupelna s WC
  • technická místnost
  • dva velké pokoje (oba dětské nebo jeden dětský a jedna ložnice)
  • prostorná koupelna s WC
  • chodba

Kolik to stojí?

Cena k dokončení od 3 200 000 Kč
Cena na klíč od 3 737 000 Kč
NEBO od 11 020 Kč/měsíc

Jelikož se cena stavby může výrazně lišit s ohledem na vybrané materiály, standard provedení a rozsah dodávky, kontaktujte nás a my vám rádi sdělíme co nejpřesnější cenu přímo podle vašich požadavků na váš budoucí domov. 

NAPIŠTE NÁM

 Ceny jsou včetně 15% DPH. Ceny zahrnují použití systému NEMA KLASIK a neobsahují cenu základů.
Měsíční splátky jsou počítány z úrokové sazby při úvěru na 80% ceny domu, s fixací 3 až 5 let a dobou splácení 30 let.
Přesná výše splátky vychází vždy dle aktuální úrokové sazby a podmínek banky platných v době sjednání hypotečního úvěru.


Akční dřevostavby NEMA

Referenční domy NEMA

Katalog dřevostaveb

O dřevostavbách NEMA

NEMA panely

NEMA tipy

Naše plody (realizace)

Kontaktujte nás

 

 

Chci stavět s Nema