NEMA
Žena chtěla bydlet ekologicky, já nízkoenergeticky a oba co nejdříve. Nema nám to splnila vše a za výstavbu v zimě navíc dala slevu.
Bydlení v moderních dřevostavbách
maximální kvality za ceny, které potěší. A na jaře už do vlastního.
Katalog NEMA ke stažení - nízkoenergetické a pasivní dřevostavby

Kořeny Nema

„Pamatuju si, když mí rodiče před 25 lety prodali náš byt, aby si táta mohl splnit sen o vlastní firmě. Za ty roky se postupně z malého tesařského podniku stala významná stavební a dřevařská společnost, jejíž pracovníci vyrábějí stovky střešních krovů a vazníků ročně a k tomu desítky individuálních dřevostaveb. Snažíme se tak plnit sny zase jiným lidem. Těm, kteří chtějí vysoce kvalitní bydlení pro svou rodinu, bydlení podle vlastních představ.“ (Tomáš Nemrava, ředitel NEMA, spol. s r. o.)

Za téměř čtvrtstoletí od vzniku firmy vyrostla NEMA ve společnost o desítkách zaměstnanců specializovaných na práci se dřevem. V současnosti vlastníme nejlepší evropské technologie a softwary na výrobu nízkoenergetických dřevostaveb, krovů a vazníků. To nám umožňuje být vždy o krok před konkurencí – např. nyní jako jediní v republice umíme vyrobit vazníky s gradováním nároží. V roce 2012 jsme se stali Jihočeskou firmou roku, jsme členem Asociace dodavatelů montovaných domů a vlastníme několik certifikátů kvality.

V našich produktech spojujeme tradici a zkušenost stavění s nejmodernějšími technologiemi. To nám umožňuje rychlou a maximálně přesnou výrobu vázaných krovů, vazníků a nízkoenergetických domů z přírodních materiálů. V kombinaci s dlouholetými zkušenostmi z oboru se NEMA může pustit do projektu a následné realizace jakékoliv stavby, která jenom trochu voní dřevem.

 

2012 V roce 2012 jsme získali ocenění Jihočeská firma roku. Pro regionální rodinnou firmu to byl veliký úspěch, který nás dodnes těší. Větší radost ale máme z každé dřevostavby, která je pro někoho zrealizovaným snem o jeho domově.
30 Věříme, že to, co děláme, děláme nanejvýš kvalitně. Věříme tomu natolik, že vám dáme na konstrukci vašeho domu nebo střechy záruku 30 let. A to už je fakt dlouhá záruční lhůta.
100 Čas je dnes nejdražší komodita. A my neplýtváme. Proto vám 100% garantujeme termín realizace uvedený ve smlouvě. Nehrozí vám tak komplikace ani další finanční náklady spojené s nedodržením termínu.
28 Umíme postavit individuální dřevostavbu už za měsíc. Klidně i ten nejkratší v roce. A to bez ohledu na počasí nebo roční období. Ozvěte se nám a my vám rádi ukážeme jak.
0 Částka za naše přední doplňkové služby čítá přesně 0 Kč. 3D návrh, výpočet statiky a zaměření konstrukce od nás máte gratis a automaticky ke každému projektu, na kterém s vámi děláme.
250 Postavili jsme už více jak 250 dřevostaveb. A protože nejsme fabriková velkovýrobna typových domů, ale klientům stavíme na míru (a s láskou), jedná se už o dost slušný počet realizací. Nemyslíte?
1 Jsme jediní v ČR, kdo vyrábí nárožní vazníky s gradováním. To s sebou přináší snazší a přesnější pokládku střešní krytiny a pevnější konstrukci střechy. A právě ve střeše nad hlavou tkví kořeny bydlení.
365 Ročně vyrábíme a dodáváme 462 střešních konstrukcí. To dělá více než jeden nakreslený, vyrobený, dodaný a namontovaný krov nebo vazník denně.
72 Původně byl jeden. Dnes tvoří základ firmy 72 kvalifikovaných a průběžně proškolovaných zaměstnanců.
49 Kdo by nechtěl platit málo za energie. V nízkoenergetických dřevostavbách NEMA vás vytápění m2 podlahové plochy stojí cca 49 korun. Za rok. S využitím solárních panelů, tepelného čerpadla nebo v pasivním domě to je ještě podstatně míň.
4 Jsou 4 faktické důvody, proč si myslíme, že stavět s námi stojí za to: Vlastníme a využíváme haly nabité nejmodernějšími stroji. Používáme ty nejlepší počítačové softwary. Zaměstnáváme odborníky a pracanty. Vymýšlíme stále nové postupy.
1993 Kořeny naší společnosti sahají do roku 1993. Nejsme tedy v oboru žádní nováčci. Během naší spolupráce se tak setkáte s lidmi, kteří spolu s firmou byli od jejích kořenů. Spolu s ní rostli, kvetli a plodili – vaše dřevěné projekty.

 

NEMA - firma roku

NEMA - členem ADMD

Certifikát Dřevařského ústavu výroba NEMA kontrolována TZUS Cech pokrývačů, klempířů a tesařů Evropský certifikát na dřevostavby
V konkurenci 253 firem jsme vyhráli titul Firma roku Jsme certifikovaným členem Asociace dodavatelů montovaných domů Jsme certifikovaným výrobcem montovaných domů na bázi dřeva Výroba našich vazníků je pod kontrolou Technického a zkušebního ústavu stavebního v Praze Jsme prověřeným členem Cechu klempířů, pokrývačů a tesařů Evropský certifikát na dřevostavby zaručuje mj. stálost vlastností našich dřevostaveb Jsme ověřeným dodavatelem dřevostaveb

Zkazky z médií:

 

Chci stavět s Nema