NEMA
Žena chtěla bydlet ekologicky, já nízkoenergeticky a oba co nejdříve. Nema nám to splnila vše a za výstavbu v zimě navíc dala slevu.
Bydlení v moderních dřevostavbách
maximální kvality za ceny, které potěší. A na jaře už do vlastního.
Katalog NEMA ke stažení - nízkoenergetické a pasivní dřevostavby

LIFE

V čem je dřevostavba NEMA LIFE akční? V případě realizace tohoto domu bez projektových změn a v minimálním rozsahu dodávky „k dokončení“ od nás získáte ZDARMA kompletní projektovou dokumentaci a navíc vyřízení stavebního povolení nebo ohlášení. To znamená nejen výraznou úsporu peněz, ale především času, který byste jinak strávili v kancelářích a na úřadech. A to už stojí za zvážení, co myslíte?

Kde to žije? Přece v dřevostavbě NEMA LIFE

NEMA LIFE

 

Třetinu ŽIVOTa prospíme, třetinu strávíme v práci a ten zbytek proŽIJEME. S rodinou, přáteli, na výletech, na dovolených, v kině, fitku... Většina z nás ale nejvíce tohoto času stráví doma - o svátcích, o zimních večerech, v létě na zahradě... Je to vlastně část ŽIVOTa, kterou si chceme uŽÍT. A právě bydlení v bungalovu NEMA LIFE je p(r)oŽITek sám o sobě. 

 

Parametry
Počet místností: 4+kk 
Počet osob: 4
Užitná plocha: 126 m2 
Zastavěná plocha (vč. terasy): 176 m2 
Vnější rozměry domu: 16 m x 11 m
Výška hřebene střechy: 5,90 m
Výška domu s komínem: 6,78 m

 

CHCI DŘEVOSTAVBU NEMA LIFE

 

 

Příběh vymyšlení názvu tohoto domu je stručný. -Jak se bude jmenovat? - No bydlí v něm kamarád a tam to fakt žije. - Takže NEMA LIFE :-) Poté k tomu přibyl ještě další důvod, prozaičtější. Při pohledu na tento projekt nás napadá, že každý člen rodiny si v něm najde svůj prostor pro žití. Spojení obýváku, jídelny a kuchyně pro společné chvíle, dostatečně velké pokoje pro děti, terasa pro relaxaci maminky, garáž pro kutila tatínka a pro ustájení všech koní, které se schovávají pod kapotou jeho motorového miláčka. Dispozice domu je opět praktická a splňující současné požadavky na bydlení. Chodba nenápadně rozděluje klidovou a obytnou část, garáž přímo sousedí s technickou místností a vchodem do domu, nechybějí 2 toalety, terasa přístupná z obýváku...

Tak co, dokážete si představit ŽIVOT v takové dřevostavbě? My rozhodně ano!

Dispozice

  • kuchyň
  • spíž
  • obývák s jídelnou
  • ložnice se šatnou
  • 2 pokoje
  • koupelna s WC
  • technická místnost s WC
  • zádveří
  • chodba
  • garáž

Kolik to stojí?

Cena k dokončení od 2 973 000 Kč
Cena na klíč od 3 608 000 Kč
NEBO od 10 650 Kč/měsíc

Jelikož se cena stavby může výrazně lišit s ohledem na vybrané materiály, standard provedení a rozsah dodávky, kontaktujte nás a my vám rádi sdělíme co nejpřesnější cenu přímo podle vašich požadavků na váš budoucí domov. 

NAPIŠTE NÁM

 Ceny jsou včetně 15% DPH. Ceny zahrnují použití systému NEMA KLASIK a neobsahují cenu základů.
Měsíční splátky jsou počítány z úrokové sazby při úvěru na 80% ceny domu, s fixací 3 až 5 let a dobou splácení 30 let.
Přesná výše splátky vychází vždy dle aktuální úrokové sazby a podmínek banky platných v době sjednání hypotečního úvěru.

 

 

 


Akční dřevostavby NEMA

Referenční domy NEMA

Katalog dřevostaveb

O dřevostavbách NEMA

NEMA panely

NEMA tipy

Naše plody (realizace)

Kontaktujte nás

Chci stavět s Nema