NEMA
Žena chtěla bydlet ekologicky, já nízkoenergeticky a oba co nejdříve. Nema nám to splnila vše a za výstavbu v zimě navíc dala slevu.
Bydlení v moderních dřevostavbách
maximální kvality za ceny, které potěší. A na jaře už do vlastního.
Katalog NEMA ke stažení - nízkoenergetické a pasivní dřevostavby

MUFFIN

V čem je dřevostavba NEMA MUFFIN akční? V případě realizace tohoto domu bez projektových změn a v minimálním rozsahu dodávky „k dokončení“ od nás získáte ZDARMA kompletní projektovou dokumentaci a navíc vyřízení stavebního povolení nebo ohlášení. To znamená nejen výraznou úsporu peněz, ale především času, který byste jinak strávili v kancelářích a na úřadech. A to už stojí za zvážení, co myslíte?

Sladká vůně domova v dřevostavbě NEMA MUFFIN

NEMA MUFFIN

 

Kdo by nezbožňoval nadýchané dortíky pečené v košíčkách, někdy doladěné k dokonalosti vlahým krémem navrch. A taková je i dřevostavba NEMA MUFFIN - na první pohled běžný typový projekt, který jsme ale doladili k dokonalosti. Tak, aby v této dřevostavbě každý prožil jen ty nejsladší chvíle svého života.

 

Parametry
Počet místností: 5+kk 
Počet osob: 4-5
Užitná plocha: 139 m2 
Zastavěná plocha: 88 m2 
Vnější rozměry domu: 8 m x 11 m
Výška hřebene střechy: 7,7 m
Výška domu s komínem: 8,43 m

 

CHCI DŘEVOSTAVBU NEMA MUFFIN

 

 

Recept na naši nejsladší dřevostavbu je jednoduchý. Smíchali jsme malou zastavěnou plochu s maximálně praktickým využitím vnitřního prostoru. Přidali jsme všechny ingredience, které od svého domova požadujete - hned několik místností, kde složíte hlavu, 2 koupelny a 2 WC, které zruší ranní fronty, spoustu úložných prostor na vysavač, ale třeba i na dárky pro vaše nejmilejší, otevřený obývák s jídelnou, kuchyní a barem... Nakonec jsme projekt ozdobili fikaným návrhem šatny v ložnici, úpravou malého technického koutu ve spodní koupelně, změnou příček pokojů v podkroví a výsledek můžete vidět níže. Třešničkou na dortu - vlastně na MUFFINU - je pak už jen dřevěná přístavba o ploše 120 m2, která zastřešuje stání pro 2 auta, zahradní domek a terasu, kde si nejlépe pochutnáte na kávičce s muffinem.

POZOR - přístavbu provádíme v nadstandardním provedení, čili není součástí základního projektu a uvedených cen.

TIP PRO VÁS!
OCHUTNEJTE NEMA MUFFIN -  projděte si tento dům v reálu. NEMA MUFFIN je totiž jedním z našich 
referenčních domů. Domluvte si s námi prohlídku (tel. 722 616 602, poptavka@nema-drevostavby.cz) a zjistěte, jak se v takové dřevostavbě žije a jak jsou s ní spokojeni majitelé. A třeba tam na vás bude čekat i talíř voňavých muffinů :-)

Dispozice

  • kuchyň
  • obývák
  • jídelna
  • ložnice
  • 3 pokoje
  • zádveří
  • koupelna s WC a technickým koutem
  • koupelna
  • samostatné WC

Kolik to stojí?

Cena k dokončení od 3 043 000 Kč
Cena na klíč od 3 621 000 Kč
NEBO od 10 678 Kč/měsíc

Jelikož se cena stavby může výrazně lišit s ohledem na vybrané materiály, standard provedení a rozsah dodávky, kontaktujte nás a my vám rádi sdělíme co nejpřesnější cenu přímo podle vašich požadavků na váš budoucí domov. 

NAPIŠTE NÁM

 Ceny jsou včetně 15% DPH. Ceny zahrnují použití systému NEMA KLASIK a neobsahují cenu základů.
Měsíční splátky jsou počítány z úrokové sazby při úvěru na 80% ceny domu, s fixací 3 až 5 let a dobou splácení 30 let.
Přesná výše splátky vychází vždy dle aktuální úrokové sazby a podmínek banky platných v době sjednání hypotečního úvěru.


Akční dřevostavby NEMA

Referenční domy NEMA

Katalog dřevostaveb

O dřevostavbách NEMA

NEMA panely

NEMA tipy

Naše plody (realizace)

Kontaktujte nás

 

 

Chci stavět s Nema