NEMA
Žena chtěla bydlet ekologicky, já nízkoenergeticky a oba co nejdříve. Nema nám to splnila vše a za výstavbu v zimě navíc dala slevu.
Bydlení v moderních dřevostavbách
maximální kvality za ceny, které potěší. A na jaře už do vlastního.
Katalog NEMA ke stažení - nízkoenergetické a pasivní dřevostavby

NEMA panely

NEMA panely  -  systém panelů pro dřevostavby

Výsledkem a novým produktem společnosti NEMA je NEMA panel - prefabrikovaný systém určený pro výstavbu nízkoenergetických a pasivních dřevostaveb

  • Při výrobě NEMA panelů používáme dřevěné prvky, přírodní materiály na bázi dřeva a doplňkové materiály pro co nejvyšší kvalitu vašeho panelu.
  • Výroba probíhá v moderních halách, čili vaši objednávku realizujeme bez ohledu na počasí.
  • Využíváme nejlepší evropské technologie a softwary. Maximální přesnosti a kvality konstrukcí dosahujeme s použitím CNC strojů Hundegger.
  • Ke každému projektu automaticky provádíme výpočet statiky – a to zdarma! Přebíráme tak na sebe odpovědnost za správnou statiku konstrukce.
  • Před započetím výroby vám poskytneme 3D návrh vytvořený v softwaru Sema pro doladění detailů a lepší představu o finálním produktu.
  • Vlastníme české a evropské certifikáty kvality, které zaručují maximální kvalitu vašeho panelu. 
  • NEMA panely vám předáme v jakékoli fázi dokončení dle domluvy - od formy skládačky po kompletní panel včetně venkovního lepidla, vnitřní finální vrstvy, elektrických krabiček, chrániček kabelů…
  • NEMA panely vám pouze dodáme, pomůžeme s jejich montáží nebo celé kompletně sestavíme. Navíc k prvním objednávkám od nás máte k dispozici montážního pracovníka zdarma.
  • V rámci spolupráce vám nabízíme také certifikované montážní školení a knihu detailů obsahující všechny podstatné informace o NEMA panelech.
NEMA panel

Nabídka NEMA panelů

NEMA panely jsou určeny realizačním a stavebním firmám, které chtějí zjednodušit a zároveň zkvalitnit výstavbu svých dřevostaveb, a přinést tak svým klientům další přidanou hodnotu z nabízeného produktu.

 

„Máme více jak 20leté zkušenosti s výstavbou dřevostaveb. Při jejich výrobě jsme se inspirovali technologiemi používanými v Rakousku a Německu, přidali k nim tradiční české zkušenosti se dřevem a vlastní inovace. Najdete u nás pečlivou a přesnou práci skutečných odborníků na dřevo, špičkové stavební materiály a nadstandardní přístup.“

Ptejte se nás nebo rovnou poptejte výrobu NEMA panelů:

Tomáš Kačírek
obchodní zástupce
+420 776 110 507 
kacirek.tomas(na)nema(tecka)cz
Oldřich Berka
obchodní zástupce
+420 602 779 315
berka.oldrich(na)nema(tecka)cz
Jan Němec
obchodní zástupce
+420 733 121 556
nemec.jan(na)nema(tecka)cz

 


Akční dřevostavby NEMA

Referenční domy NEMA

Katalog dřevostaveb

O dřevostavbách NEMA

NEMA panely

NEMA tipy

Naše plody (realizace)

Kontaktujte nás

 

 

Chci stavět s Nema