NEMA
Žena chtěla bydlet ekologicky, já nízkoenergeticky a oba co nejdříve. Nema nám to splnila vše a za výstavbu v zimě navíc dala slevu.
Bydlení v moderních dřevostavbách
maximální kvality za ceny, které potěší. A na jaře už do vlastního.
Katalog NEMA ke stažení - nízkoenergetické a pasivní dřevostavby

NEMA tip na architekty

Základ spokojeného bydlení je mít takový dům, který vyhovuje přesně vašim požadavkům a představám. Proto nás vždy těší, když přijdete s vlastní představou toho, jak by vaše dřevostavba měla vypadat. Na vašich individuálních projektech případně spolupracujeme s několika architekty a projektanty. Rádi vám s nimi domluvíme schůzku nebo jim předáme vaše požadavky. Každopádně cílem nás všech bude společně vám připravit projekt vašich snů.

Malý Velký Ateliér s. r. o.

Aktuálně spolupracujeme s Malým Velkým Ateliérem s. r. o. stavebního inženýra Pavla Pilaře a architekta Petra Šandy: 

"Navrhujeme domy jednoduché, ohleduplné a adekvátní danému prostředí s jasnou vnitřní logikou a řádem. Stavby fyzicky i morálně trvanlivé, které za rozumných stavebních nákladů přinesou klientovi trvalou hodnotu. Samozřejmostí je osobní přístup, vzájemná spolupráce s investory a invenční řešení každého zadání, záměru. Koordinací mezioborových spolupracovníků (spolupráci přizpůsobujeme v závislosti na velikosti a náročnosti projektu) jsme schopni zajistit hladký průběh zakázek od urbanismu (územní studie, zastavovací plány) přes novostavby a rekonstrukce až po interiér a design s ambicí nejlepšího výsledku. Zakázky tvoříme na vysoké architektonické a stavební úrovni."

Kontakt:
Mírové náměstí č.p. 208, 384 11 Netolice 
info@mvatelier.cz+420 721 383 895, +420 777 825 988
www.mvatelier.cz

  

 


Akční dřevostavby NEMA

Referenční domy NEMA

Katalog dřevostaveb

O dřevostavbách NEMA

NEMA panely

NEMA tipy

Naše plody (realizace)

Kontaktujte nás

 

 

Chci stavět s Nema