NEMA
Žena chtěla bydlet ekologicky, já nízkoenergeticky a oba co nejdříve. Nema nám to splnila vše a za výstavbu v zimě navíc dala slevu.
Bydlení v moderních dřevostavbách
maximální kvality za ceny, které potěší. A na jaře už do vlastního.
Katalog NEMA ke stažení - nízkoenergetické a pasivní dřevostavby

NEMA tip na financování

FINANCOVÁNÍ VAŠÍ DŘEVOSTAVBY

Chcete-li se o nabídce a možnostech financování od ČSOB dozvědět více, řekněte nám o tom při domlouvání schůzky k vaší dřevostavbě a my na společnou schůzku u nás přizveme také obchodního zástupce ČSOB, který vám odpoví na všechny vaše otázky.

S ČSOB je bydlení opravdu snazší - ČSOB je partnerem projektu výstavby ekologických nízkoenergetických dřevostaveb NEMA. Ve vzájemné spolupráci pro vás ČSOB připravila zjednodušený proces vyřízení hypotečního úvěru navíc za zvýhodněných podmínek. ČSOB Hypotéka vám umožní financovat výstavbu rodinného domu, případně také koupi pozemku. Sjednat si ji můžete spolu s životním pojištěním a také s pojištěním nemovitosti.

Výhodou je specifický způsob čerpání hypotečního úvěru. Úvěr lze poskytnout na 100% aktuální zástavní hodnoty nemovitosti, tj. celý záměr (koupě pozemku a výstavba nemovitosti dle smlouvy o dílo), a celých 90% úvěru lze čerpat dříve, než se začne stavět.

Další výhody ČSOB Hypotéky:

  • Nízké splátky - splatnost úvěru si můžete rozložit až na 40 let.
  • Můžete si sami vybrat dobu platnosti úrokové sazby.
  • Zvýhodněná úroková sazba úvěru.
  • Zpracování odhadu nemovisti a hypotéky zdarma.
  • Zaplacené úroky si můžete odečíst z daní - ušetříte.
  • Jistota splácení díky cenově výhodnému pojištění pro případ smrti, invalidity, pracovní neschopnosti nebo ztráty zaměstnání.

Bližší informace vám poskytne nejbližší pobočka ČSOB nebo ČSOB Třeboň, Na Sadech - Václav Vácha, tel.: 731 423 218, e-mail: vvacha@csob.cz

Poskytovatelem ČSOB Hypotéky je Hypoteční banka, a.s.

 


Akční dřevostavby NEMA

Referenční domy NEMA

Katalog dřevostaveb

O dřevostavbách NEMA

NEMA panely

NEMA tipy

Naše plody (realizace)

Kontaktujte nás

 

 

Chci stavět s Nema