NEMA
Žena chtěla bydlet ekologicky, já nízkoenergeticky a oba co nejdříve. Nema nám to splnila vše a za výstavbu v zimě navíc dala slevu.
Bydlení v moderních dřevostavbách
maximální kvality za ceny, které potěší. A na jaře už do vlastního.
Katalog NEMA ke stažení - nízkoenergetické a pasivní dřevostavby

NICE

V čem je dřevostavba NEMA NICE akční? V případě realizace tohoto domu bez projektových změn a v minimálním rozsahu dodávky „k dokončení“ od nás získáte ZDARMA kompletní projektovou dokumentaci a navíc vyřízení stavebního povolení nebo ohlášení. To znamená nejen výraznou úsporu peněz, ale především času, který byste jinak strávili v kancelářích a na úřadech. A to už stojí za zvážení, co myslíte?

Užijte si hezké chvíle ve své NICE dřevostavbě.

NEMA NICE

 

Jak si představujete hezké chvíle ve vašem domově? Co třeba na terase se sklenkou vína a s pocitem, že ty, na kterých vám nejvíce záleží, máte jen pár kroků od sebe? Děti hrající si na zahradě, ženu nebo muže relaxujícího v obýváku... Pak čtěte dál a objevte krásu dřevostavby NEMA NICE. 

 

Parametry

Počet místností: 3+1 
Počet osob: 2-4 
Užitná plocha: 105 m2 
Zastavěná plocha (vč. terasy): 147 m2 
Vnější rozměry domu: 14,5 m x 8,5 m
Výška hřebene střechy: 3,28 m

 

CHCI DŘEVOSTAVBU NEMA NICE

 

Na první pohled na údržbu (a také úklid, milé hospodyňky!) nenáročný a kompaktní bungalov. Nedá se o něm ale říct, že je určen pro nenáročného klienta. Naopak. Nejvíce ho ocení majitelé, kteří přesně vědí, co od své dřevostavby vyžadují - veškeré zázemí, které dnes moderní domy nabízejí, a pocit blízkosti s ostatními členy domácnosti. Bydlení v NEMA NICE si zcela jistě zamilují mladé rodiny s jedním nebo dvěma dětmi, ale stejně tak páry, které využijí druhý pokoj pro návštěvy, vnoučata nebo třeba jako pracovnu. I když, co si budeme povídat, sami časem zjistíte, že nejlepší pracovnou v tomto domě je prosluněná terasa. Právě ta tvoří zajímavé prodloužení obýváku, které využijete zejména v létě a někteří otužilci určitě i v zimě - třeba na Silvestrovskou grilovací party. NEMA NICE je prostě dům, kde můžete se svými blízkými trávit ty nejhezší chvíle vašeho života.

Dispozice

  • kuchyň
  • spíž
  • obývák s jídelnou
  • manželská ložnice se šatnou
  • dětský pokoj
  • zádveří
  • koupelna s WC
  • samostatné WC
  • chodba
  • technická místnost

Kolik to stojí?

Cena k dokončení od 2 712 000 Kč
Cena na klíč od 3 110 000 Kč
NEBO od 9 171 Kč/měsíc

Jelikož se cena stavby může výrazně lišit s ohledem na vybrané materiály, standard provedení a rozsah dodávky, kontaktujte nás a my vám rádi sdělíme co nejpřesnější cenu přímo podle vašich požadavků na váš budoucí domov. 

NAPIŠTE NÁM

 Ceny jsou včetně 15% DPH. Ceny zahrnují použití systému NEMA KLASIK a neobsahují cenu základů.
Měsíční splátky jsou počítány z úrokové sazby při úvěru na 80% ceny domu, s fixací 3 až 5 let a dobou splácení 30 let.
Přesná výše splátky vychází vždy dle aktuální úrokové sazby a podmínek banky platných v době sjednání hypotečního úvěru.


Akční dřevostavby NEMA

Referenční domy NEMA

Katalog dřevostaveb

O dřevostavbách NEMA

NEMA panely

NEMA tipy

Naše plody (realizace)

Kontaktujte nás

 

 

Chci stavět s Nema