Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů.
Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím
RD Černov - náhled 1_Stránka_2_web

Vaše dřevostavba NEMA krok za krokem

Nechte si postavit dům. Nebo si raději nechte postavit domov. Takový, o jakém jste vždy snili. Navíc s nízkými náklady na energie, rychlou a pohodovou výstavbou a za příznivou cenu.

Třeba máte už vlastní projekt nebo alespoň představu. Řekněte nám vše. Jestli zatím tápete, máme pro vás jako inspiraci či k přímému výběru katalog typových dřevostaveb. Prostě žijte tak, jak jste si vždy přáli. V dřevostavbě NEMA stavěné „od kořenů k bydlení“.

SCHŮZKA

Kontaktujte nás. Na osobní schůzku vás rádi pozveme k nám, ukážeme výrobu a hlavně probereme detaily vaší dřevostavby. K dispozici vám dáme také katalog dřevostaveb NEMA - pro inspiraci nebo přímý výběr projektu.

PROJEKT

Máte vlastní představu domu nebo požadujete nějaké úpravy v typovém projektu? Rádi vám zpracujeme individuální projekt na míru vaší vysněné dřevostavbě. Na jeho základě pak vytvoříme nákresy domu.

3D NÁVRH

Zapínáme 3D softwary a pracujeme na výrobní dokumentaci. Výsledný 3D model dřevostavby vám detailně odprezentujeme a případně doladíme detaily k vaší spokojenosti.

VÝROBA PANELŮ

Projekt konstrukce vašeho nového domu jde k posouzení odborníkům na statiku. My hned poté zahajujeme výrobu panelů v halách. Vy si mezitím vybíráte obklady, tapety, gauč...

REALIZACE

Hotové velkoplošné panely vezeme k vám na pozemek a po jejich ukotvení realizujeme další řemeslné práce dle vašeho zadání. Vy zatím sledujete, jak vám přímo před očima roste vaše dřevostavba.

PŘEDÁNÍ STAVBY

Stavbu vám předáváme ve fázi dle předešlé domluvy. Hrubou stavbu připravenou k dokončovacím pracím, v případě výstavby dřevostavby na klíč jako dům k nastěhování. Posledním krokem je tedy předání klíčů k vašemu novému domovu.

Napište nám

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.

Referenční dům Nýřany

Už nám to roste

Referenční dům Nýřany

Právě stavíme přízemní dům v Nýřanech, který bude sloužit jako referenční.

Více...

DALŠÍ NOVINKY

Den otevřených dřevostaveb 2019

Pozvánka

Den otevřených dřevostaveb 2019

V sobotu 5. 10. 2019 se uskuteční již tradiční každoroční Den otevřených dřevostaveb, kdy budou zájemcům otevřené vybrané domy, které si budou moci prohlédnout.

Více...

DALŠÍ NOVINKY

Jedeme na FOR ARCH

Vystavujeme

Jedeme na FOR ARCH

Ve dnech 17. - 21. 9. 2019 nás najdete na 30. mezinárodním stavebním veletrhu ForArch v Praze - Letňanech.

Více...

DALŠÍ NOVINKY

NEMA You jako nová akční dřevostavba

šetřete s námi

NEMA You jako nová akční dřevostavba

Dřevostavba NEMA YOU je novinkou v naší nabídce a díky tomu ho můžete nyní získat za AKČNÍCH PODMÍNEK. S tímto domem ušetříte nejen peníze, ale také čas strávený na úřadech.

Více...

DALŠÍ NOVINKY

© 2019 NEMA Dřevostavby s.r.o.