Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů.
Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím
Foto: MARTIN ZEMAN DAtelier.cz

Co vás baví na dřevostavbách NEMA

Chápeme, že vybrat tu správnou firmu pro výstavbu vašeho domova, není vůbec jednoduchá záležitost. A protože vám celý tento proces chceme co nejvíce ulehčit, nabízíme vám pár tipů, které vám možná pomohou v rozhodování.

Potřebujete nakreslit projekt, pomoc s dokumenty ke stavebnímu povolení, poradit ohledně hypotéky nebo zjistit, jak je to vlastně s energetickými štítky a jestli byste nemohli čerpat dotace typu Zelená úsporám... V Nemě máme své vlastní projektanty a také úzce spolupracujeme s odborníky z různých oborů. Zeptejte se nás a rádi poradíme a předáme kontakt na spolehlivé profesionály.

Když k nám přijedete, rádi vám ukážeme celou výrobu. Uvidíte jak a z čeho vlastně je vyráběna i vaše dřevostavba a můžete se přesvědčit o kvalitě výroby dřevostaveb NEMA.

Dřevostavbu vám předáme v předem domluvené fázi výstavby. Záleží tak jen na vás, zda si od nás necháte postavit jen hrubou stavbu nebo vám předáme klíče už od zcela hotového domu (tzv. dům na klíč).

Ještě před začátkem výroby váš projekt nakreslíme a poté předvedeme jeho 3D návrh. V rámci něj detailně rozkreslíme celou konstrukci domu, vyřešíme jednotlivé konstrukční detaily a necháme celý dům posoudit statikem. Máme tak vždy jistotu, že odvádíme poctivou práci a že vám dům od nás bude bez problémů sloužit celý život.

Máte-li vlastního elektrikáře, podlaháře nebo kohokoli, kdo by vám pomohl s nějakým řemeslem, rádi se s ním domluvíme a připravíme mu vše potřebné pro jeho práci v rámci stavby. Díky tomu vám pomůžeme ušetřit nějakou tu korunu.

Napište nám

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.

Analýza pozemku

Analýza pozemku

Pokud jste ve fázi, kdy kupujete pozemek a nejste si jisti, zda bude pro váš dům vhodný, uděláme předprojektovou analýzu pozemku. Díky analýze pozemku ušetříte nemalé finanční prostředky a čas.

Více...

DALŠÍ NOVINKY

Referenční dům v Nýřanech před dokončením

Referenční dům v Nýřanech před dokončením

Právě vrcholí práce na terénních úpravách kolem domu a dům se ladí především zvenku. Již nyní je vám ale dům k dispozici.

Více...

DALŠÍ NOVINKY

Dřevo je cesta

Dřevo je cesta

Protože víme, že Dřevo je cesta, stali jsme se hrdými nositeli této značky.

Více...

DALŠÍ NOVINKY

© 2021 NEMA Dřevostavby s.r.o., vyrobil FT SunFT Sun