Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů.
Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím
referecni_dum_Srubec

Referenční vs. vzorový dům

Investice do pořízení rodinného domu se obvykle dělá jednou za život, maximálně dvakrát. U nás v NEMA Dřevostavby víme, jak je toto rozhodnutí zásadní a důležité. Nejenže za nové bydlení vydáte nemalou finanční částku, ale také v domě s největší pravděpodobností strávíte hodně dalších let. Proto si uvědomujeme, jak je nutné vše dobře promyslet.

Vzorový dům

Abychom vám usnadnili rozhodování, nabízíme ojedinělou službu, a tou je návštěva referenčních domů. Je velký rozdíl mezi referenčním a vzorovým domem. Vzorový dům, tak jak ho znáte v tradiční podobě, znamená, že jde většinou o kanceláře obchodních zástupců. Ve vzorovém domě máte možnost si dům prohlédnout, vidět detaily, v domě se vám věnuje obchodní zástupce. Vzorový dům je většinou otevřen v určitou dobu, případně je nutné návštěvu sjednat předem. Vzorové domy bývají zařízeny jako standardní bydlení.

Referenční dům

Na druhou stranu v referenčních domech žijí reální zákazníci, opravdové rodiny. U nás máte možnost navštívit několik referenčních dřevostaveb. Spojíte se s obchodním zástupcem, který vám návštěvu v domě zprostředkuje. Přivítá vás v něm rodina, které dům patří. Den a čas návštěvy je nutné sladit s režimem majitelů. Musíte si totiž uvědomit, že majitelé vám otevřou své soukromí, pustí vás do svého domova. Máte ale tak jedinečnou možnost se dozvědět, jak se jim v dřevostavbě NEMA žije. Můžete se jich zeptat, jak probíhala samotná jednání ohledně smlouvy, projektu apod., jak proběhla montáž atd.

Opravdický život v dřevostavbě NEMA

Každý má jiné představy o zařízení svého domu. V referenčních domech ale o to vůbec nejde. Zde je důležité vidět a zažít, jak v domě bydlí reálná rodina, která v něm žije normální život. Pokud navštívíte referenční dům NEMA, pak máte jistotu, že nekupujete zajíce v pytli. Ne vždy je návštěva domu nutná. Už jen ten fakt, že tato možnost existuje, dává zákazníkům pocit férovosti a otevřenosti. Protože my takoví v NEMA Dřevostavby jsme!

Napište nám

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.

Analýza pozemku

Analýza pozemku

Pokud jste ve fázi, kdy kupujete pozemek a nejste si jisti, zda bude pro váš dům vhodný, uděláme předprojektovou analýzu pozemku. Díky analýze pozemku ušetříte nemalé finanční prostředky a čas.

Více...

DALŠÍ NOVINKY

Referenční dům v Nýřanech před dokončením

Referenční dům v Nýřanech před dokončením

Právě vrcholí práce na terénních úpravách kolem domu a dům se ladí především zvenku. Již nyní je vám ale dům k dispozici.

Více...

DALŠÍ NOVINKY

Dřevo je cesta

Dřevo je cesta

Protože víme, že Dřevo je cesta, stali jsme se hrdými nositeli této značky.

Více...

DALŠÍ NOVINKY

© 2021 NEMA Dřevostavby s.r.o., vyrobil FT SunFT Sun