Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů.
Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím
referecni_dum_Srubec

Referenční vs. vzorový dům

Investice do pořízení rodinného domu se obvykle dělá jednou za život, maximálně dvakrát. U nás v NEMA Dřevostavby víme, jak je toto rozhodnutí zásadní a důležité. Nejenže za nové bydlení vydáte nemalou finanční částku, ale také v domě s největší pravděpodobností strávíte hodně dalších let. Proto si uvědomujeme, jak je nutné vše dobře promyslet.

Vzorový dům

Abychom vám usnadnili rozhodování, nabízíme ojedinělou službu, a tou je návštěva referenčních domů. Je velký rozdíl mezi referenčním a vzorovým domem. Vzorový dům, tak jak ho znáte v tradiční podobě, znamená, že jde většinou o kanceláře obchodních zástupců. Ve vzorovém domě máte možnost si dům prohlédnout, vidět detaily, v domě se vám věnuje obchodní zástupce. Vzorový dům je většinou otevřen v určitou dobu, případně je nutné návštěvu sjednat předem. Vzorové domy bývají zařízeny jako standardní bydlení.

Referenční dům

Na druhou stranu v referenčních domech žijí reální zákazníci, opravdové rodiny. U nás máte možnost navštívit několik referenčních dřevostaveb. Spojíte se s obchodním zástupcem, který vám návštěvu v domě zprostředkuje. Přivítá vás v něm rodina, které dům patří. Den a čas návštěvy je nutné sladit s režimem majitelů. Musíte si totiž uvědomit, že majitelé vám otevřou své soukromí, pustí vás do svého domova. Máte ale tak jedinečnou možnost se dozvědět, jak se jim v dřevostavbě NEMA žije. Můžete se jich zeptat, jak probíhala samotná jednání ohledně smlouvy, projektu apod., jak proběhla montáž atd.

Opravdický život v dřevostavbě NEMA

Každý má jiné představy o zařízení svého domu. V referenčních domech ale o to vůbec nejde. Zde je důležité vidět a zažít, jak v domě bydlí reálná rodina, která v něm žije normální život. Pokud navštívíte referenční dům NEMA, pak máte jistotu, že nekupujete zajíce v pytli. Ne vždy je návštěva domu nutná. Už jen ten fakt, že tato možnost existuje, dává zákazníkům pocit férovosti a otevřenosti. Protože my takoví v NEMA Dřevostavby jsme!

Napište nám

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.

Nový dům ještě letos!

Nový dům ještě letos!

Do konce dubna podpis smlouvy, přes prázdniny výroba a pak hned montáž. Ještě je reálné, že do Vánoc budete bydlet!

Více...

DALŠÍ NOVINKY

Dřevo je cesta

Dřevo je cesta

Protože víme, že Dřevo je cesta, stali jsme se hrdými nositeli této značky.

Více...

DALŠÍ NOVINKY

Referenční dům Nýřany

Už nám to roste

Referenční dům Nýřany

Právě stavíme přízemní dům v Nýřanech, který bude sloužit jako referenční.

Více...

DALŠÍ NOVINKY

© 2020 NEMA Dřevostavby s.r.o.