Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů.
Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím
referecni_dum_Srubec

Referenční vs. vzorový dům

Investice do pořízení rodinného domu se obvykle dělá jednou za život, maximálně dvakrát. U nás v NEMA Dřevostavby víme, jak je toto rozhodnutí zásadní a důležité. Nejenže za nové bydlení vydáte nemalou finanční částku, ale také v domě s největší pravděpodobností strávíte hodně dalších let. Proto si uvědomujeme, jak je nutné vše dobře promyslet.

Vzorový dům

Abychom vám usnadnili rozhodování, nabízíme ojedinělou službu, a tou je návštěva referenčních domů. Je velký rozdíl mezi referenčním a vzorovým domem. Vzorový dům, tak jak ho znáte v tradiční podobě, znamená, že jde většinou o kanceláře obchodních zástupců. Ve vzorovém domě máte možnost si dům prohlédnout, vidět detaily, v domě se vám věnuje obchodní zástupce. Vzorový dům je většinou otevřen v určitou dobu, případně je nutné návštěvu sjednat předem. Vzorové domy bývají zařízeny jako standardní bydlení.

Referenční dům

Na druhou stranu v referenčních domech žijí reální zákazníci, opravdové rodiny. U nás máte možnost navštívit několik referenčních dřevostaveb. Spojíte se s obchodním zástupcem, který vám návštěvu v domě zprostředkuje. Přivítá vás v něm rodina, které dům patří. Den a čas návštěvy je nutné sladit s režimem majitelů. Musíte si totiž uvědomit, že majitelé vám otevřou své soukromí, pustí vás do svého domova. Máte ale tak jedinečnou možnost se dozvědět, jak se jim v dřevostavbě NEMA žije. Můžete se jich zeptat, jak probíhala samotná jednání ohledně smlouvy, projektu apod., jak proběhla montáž atd.

Opravdický život v dřevostavbě NEMA

Každý má jiné představy o zařízení svého domu. V referenčních domech ale o to vůbec nejde. Zde je důležité vidět a zažít, jak v domě bydlí reálná rodina, která v něm žije normální život. Pokud navštívíte referenční dům NEMA, pak máte jistotu, že nekupujete zajíce v pytli. Ne vždy je návštěva domu nutná. Už jen ten fakt, že tato možnost existuje, dává zákazníkům pocit férovosti a otevřenosti. Protože my takoví v NEMA Dřevostavby jsme!

Napište nám

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.

Den otevřených dřevostaveb 2020

Pozvánka

Den otevřených dřevostaveb 2020

V sobotu 10. 10. 2020 se uskuteční již tradiční každoroční Den otevřených dřevostaveb, kdy budou zájemcům otevřené vybrané domy, které si budou moci prohlédnout.

Více...

DALŠÍ NOVINKY

Analýza pozemku

Analýza pozemku

Pokud jste ve fázi, kdy kupujete pozemek a nejste si jisti, zda bude pro váš dům vhodný, uděláme předprojektovou analýzu pozemku. Díky analýze pozemku ušetříte nemalé finanční prostředky a čas.

Více...

DALŠÍ NOVINKY

Referenční dům v Nýřanech před dokončením

Referenční dům v Nýřanech před dokončením

Právě vrcholí práce na terénních úpravách kolem domu a dům se ladí především zvenku. Již nyní je vám ale dům k dispozici.

Více...

DALŠÍ NOVINKY

Dřevo je cesta

Dřevo je cesta

Protože víme, že Dřevo je cesta, stali jsme se hrdými nositeli této značky.

Více...

DALŠÍ NOVINKY

© 2020 NEMA Dřevostavby s.r.o., vyrobil FT SunFT Sun