Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů.
Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím
drevostavby-NEMA

Redakční návštěvy časopisu Dřevo&Stavby

Kdyby to šlo, bylo by ideální vyzkoušet si bydlení ve vybraném domě předem. Tak daleko ještě nejsme, ale díky redakčním návštěvám časopisu Dřevo&Stavby přinášíme autentické rozhovory s našimi zákazníky.

  • Přečtěte si jak se v dřevostavbě NEMA bydlí Janě a Tomášovi. Jde to zdařile i vkusně Tento dům máme i v našem seznamu referenčních domů, takže jej můžete navštívit a zažít jeho atmosféru na vlastní kůži. Domluvte si návštěvu s naším NEMÁkem. 

  • Pokud vás zajímá, jak vybíral dřevostavbu pan Marek, který se stěhoval z Prahy do středočeského města, pak vám nesmí ujít článek Pojďte dál: Dřevostavba, která zraje. 
     
  • ​Plánujete-li stavbu přízemního domu, pak určitě nemůžete minout redakční nváštěvu u pana Josef v jižních Čechách. Tento bungalov vás nadchne od základů až po komín. Má všechno, co mladá rodina potřebuje. Včetně moderní architektury, která ale zapadá do okolní zástavby i přírody. Tohle prostě byla Sázka na jistotu. 

Napište nám

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.

Nový dům ještě letos!

Nový dům ještě letos!

Do konce dubna podpis smlouvy, přes prázdniny výroba a pak hned montáž. Ještě je reálné, že do Vánoc budete bydlet!

Více...

DALŠÍ NOVINKY

Dřevo je cesta

Dřevo je cesta

Protože víme, že Dřevo je cesta, stali jsme se hrdými nositeli této značky.

Více...

DALŠÍ NOVINKY

Referenční dům Nýřany

Už nám to roste

Referenční dům Nýřany

Právě stavíme přízemní dům v Nýřanech, který bude sloužit jako referenční.

Více...

DALŠÍ NOVINKY

© 2020 NEMA Dřevostavby s.r.o.