Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů.
Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím
drevostavby-NEMA

Redakční návštěvy časopisu Dřevo&Stavby

Kdyby to šlo, bylo by ideální vyzkoušet si bydlení ve vybraném domě předem. Tak daleko ještě nejsme, ale díky redakčním návštěvám časopisu Dřevo&Stavby přinášíme autentické rozhovory s našimi zákazníky.

  • Přečtěte si jak se v dřevostavbě NEMA bydlí Janě a Tomášovi. Jde to zdařile i vkusně Tento dům máme i v našem seznamu referenčních domů, takže jej můžete navštívit a zažít jeho atmosféru na vlastní kůži. Domluvte si návštěvu s naším NEMÁkem. 

  • Pokud vás zajímá, jak vybíral dřevostavbu pan Marek, který se stěhoval z Prahy do středočeského města, pak vám nesmí ujít článek Pojďte dál: Dřevostavba, která zraje. 
     
  • ​Plánujete-li stavbu přízemního domu, pak určitě nemůžete minout redakční nváštěvu u pana Josef v jižních Čechách. Tento bungalov vás nadchne od základů až po komín. Má všechno, co mladá rodina potřebuje. Včetně moderní architektury, která ale zapadá do okolní zástavby i přírody. Tohle prostě byla Sázka na jistotu. 

Napište nám

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.

Den otevřených dřevostaveb 2020

Pozvánka

Den otevřených dřevostaveb 2020

V sobotu 10. 10. 2020 se uskuteční již tradiční každoroční Den otevřených dřevostaveb, kdy budou zájemcům otevřené vybrané domy, které si budou moci prohlédnout.

Více...

DALŠÍ NOVINKY

Analýza pozemku

Analýza pozemku

Pokud jste ve fázi, kdy kupujete pozemek a nejste si jisti, zda bude pro váš dům vhodný, uděláme předprojektovou analýzu pozemku. Díky analýze pozemku ušetříte nemalé finanční prostředky a čas.

Více...

DALŠÍ NOVINKY

Referenční dům v Nýřanech před dokončením

Referenční dům v Nýřanech před dokončením

Právě vrcholí práce na terénních úpravách kolem domu a dům se ladí především zvenku. Již nyní je vám ale dům k dispozici.

Více...

DALŠÍ NOVINKY

Dřevo je cesta

Dřevo je cesta

Protože víme, že Dřevo je cesta, stali jsme se hrdými nositeli této značky.

Více...

DALŠÍ NOVINKY

© 2020 NEMA Dřevostavby s.r.o., vyrobil FT SunFT Sun