Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů.
Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím
drevostavby-NEMA

Redakční návštěvy časopisu Dřevo&Stavby

Kdyby to šlo, bylo by ideální vyzkoušet si bydlení ve vybraném domě předem. Tak daleko ještě nejsme, ale díky redakčním návštěvám časopisu Dřevo&Stavby přinášíme autentické rozhovory s našimi zákazníky.

  • Přečtěte si jak se v dřevostavbě NEMA bydlí Janě a Tomášovi. Jde to zdařile i vkusně Tento dům máme i v našem seznamu referenčních domů, takže jej můžete navštívit a zažít jeho atmosféru na vlastní kůži. Domluvte si návštěvu s naším NEMÁkem. 

  • Pokud vás zajímá, jak vybíral dřevostavbu pan Marek, který se stěhoval z Prahy do středočeského města, pak vám nesmí ujít článek Pojďte dál: Dřevostavba, která zraje. 
     
  • ​Plánujete-li stavbu přízemního domu, pak určitě nemůžete minout redakční nváštěvu u pana Josef v jižních Čechách. Tento bungalov vás nadchne od základů až po komín. Má všechno, co mladá rodina potřebuje. Včetně moderní architektury, která ale zapadá do okolní zástavby i přírody. Tohle prostě byla Sázka na jistotu. 

Napište nám

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.

Analýza pozemku

Analýza pozemku

Pokud jste ve fázi, kdy kupujete pozemek a nejste si jisti, zda bude pro váš dům vhodný, uděláme předprojektovou analýzu pozemku. Díky analýze pozemku ušetříte nemalé finanční prostředky a čas.

Více...

DALŠÍ NOVINKY

Referenční dům v Nýřanech před dokončením

Referenční dům v Nýřanech před dokončením

Právě vrcholí práce na terénních úpravách kolem domu a dům se ladí především zvenku. Již nyní je vám ale dům k dispozici.

Více...

DALŠÍ NOVINKY

Dřevo je cesta

Dřevo je cesta

Protože víme, že Dřevo je cesta, stali jsme se hrdými nositeli této značky.

Více...

DALŠÍ NOVINKY

© 2021 NEMA Dřevostavby s.r.o., vyrobil FT SunFT Sun