Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů.
Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím
nema-hrad-1a

NEMA INDIVIDUAL – VÁŠ DŮM, VÁŠ HRAD

Věříme, že i vy máte představu svého vysněného domu. Takového, jaký jste si už jako děti stavěli z kostek nebo ve kterém bydlely vaše panenky. Dům, ve kterém chcete založit rodinu, vychovávat své děti nebo si užít stáří. Dům, který bude vaším domovem, vaším hradem. A v Nemě takové domy - vaše individuální projekty - stavíme nejraději.

Je pro vás individuální dřevostavba to pravé? 

Nevybrali jste si žádný katalogový projekt, nebo prostě jen máte vlastní představu o tom, v jakém domě chcete žít? Není nic snazšího než si společně nad vašimi plány a představami sednout a vytvořit vám na míru váš individuální projekt: NEMA Individual.

  • Je možné, že máte již hotový kompletní projekt (a další dokumentaci) – pokud bude vše v pořádku, nic nám nebrání začít s výrobou a následnou montáží vaší dřevostavby.
  • Jestliže vaši ideální představu nosíte zatím jen v hlavě, přizveme ke spolupráci naše projektanty a váš vysněný dům zhmotníme nejdříve na papíře, ve 3D modelu a ve finále samozřejmě i na vašem pozemku.
  • Máte zatím jen neurčitou představu? V takovém případě vám velmi rádi poradíme. Ukážeme vám dřevostavby, které jsme již realizovali a pro inspiraci nabídneme katalog. Věříme, že brzy nalezneme ideální řešení i pro váš domov.

Napište nám a rádi se s vámi sejdeme, abychom si o vaší individuální dřevostavbě popovídali, společně vymysleli nejlepší řešení a zrealizovali vaše sny o novém domově.

Praha_
Dobruč
Brandýs
Salzburg
DSC_3575_web

Napište nám

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.

Analýza pozemku

Analýza pozemku

Pokud jste ve fázi, kdy kupujete pozemek a nejste si jisti, zda bude pro váš dům vhodný, uděláme předprojektovou analýzu pozemku. Díky analýze pozemku ušetříte nemalé finanční prostředky a čas.

Více...

DALŠÍ NOVINKY

Referenční dům v Nýřanech před dokončením

Referenční dům v Nýřanech před dokončením

Právě vrcholí práce na terénních úpravách kolem domu a dům se ladí především zvenku. Již nyní je vám ale dům k dispozici.

Více...

DALŠÍ NOVINKY

Dřevo je cesta

Dřevo je cesta

Protože víme, že Dřevo je cesta, stali jsme se hrdými nositeli této značky.

Více...

DALŠÍ NOVINKY

© 2021 NEMA Dřevostavby s.r.o., vyrobil FT SunFT Sun