Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů.
Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím
nema-hrad-1a

NEMA INDIVIDUAL – VÁŠ DŮM, VÁŠ HRAD

Věříme, že i vy máte představu svého vysněného domu. Takového, jaký jste si už jako děti stavěli z kostek nebo ve kterém bydlely vaše panenky. Dům, ve kterém chcete založit rodinu, vychovávat své děti nebo si užít stáří. Dům, který bude vaším domovem, vaším hradem. A v Nemě takové domy - vaše individuální projekty - stavíme nejraději.

Je pro vás individuální dřevostavba to pravé? 

Nevybrali jste si žádný katalogový projekt, nebo prostě jen máte vlastní představu o tom, v jakém domě chcete žít? Není nic snazšího než si společně nad vašimi plány a představami sednout a vytvořit vám na míru váš individuální projekt: NEMA Individual.

  • Je možné, že máte již hotový kompletní projekt (a další dokumentaci) – pokud bude vše v pořádku, nic nám nebrání začít s výrobou a následnou montáží vaší dřevostavby.
  • Jestliže vaši ideální představu nosíte zatím jen v hlavě, přizveme ke spolupráci naše projektanty a váš vysněný dům zhmotníme nejdříve na papíře, ve 3D modelu a ve finále samozřejmě i na vašem pozemku.
  • Máte zatím jen neurčitou představu? V takovém případě vám velmi rádi poradíme. Ukážeme vám dřevostavby, které jsme již realizovali a pro inspiraci nabídneme katalog. Věříme, že brzy nalezneme ideální řešení i pro váš domov.

Napište nám a rádi se s vámi sejdeme, abychom si o vaší individuální dřevostavbě popovídali, společně vymysleli nejlepší řešení a zrealizovali vaše sny o novém domově.

Praha_
Dobruč
Brandýs
Salzburg
DSC_3575_web

Napište nám

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.

Dřevo je cesta

Dřevo je cesta

Protože víme, že Dřevo je cesta, stali jsme se hrdými nositeli této značky.

Více...

DALŠÍ NOVINKY

Referenční dům Nýřany

Už nám to roste

Referenční dům Nýřany

Právě stavíme přízemní dům v Nýřanech, který bude sloužit jako referenční.

Více...

DALŠÍ NOVINKY

© 2020 NEMA Dřevostavby s.r.o.