Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů.
Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím
nema-hrad-1a

NEMA INDIVIDUAL – VÁŠ DŮM, VÁŠ HRAD

Věříme, že i vy máte představu svého vysněného domu. Takového, jaký jste si už jako děti stavěli z kostek nebo ve kterém bydlely vaše panenky. Dům, ve kterém chcete založit rodinu, vychovávat své děti nebo si užít stáří. Dům, který bude vaším domovem, vaším hradem. A v Nemě takové domy - vaše individuální projekty - stavíme nejraději.

Je pro vás individuální dřevostavba to pravé? 

Nevybrali jste si žádný katalogový projekt, nebo prostě jen máte vlastní představu o tom, v jakém domě chcete žít? Není nic snazšího než si společně nad vašimi plány a představami sednout a vytvořit vám na míru váš individuální projekt: NEMA Individual.

  • Je možné, že máte již hotový kompletní projekt (a další dokumentaci) – pokud bude vše v pořádku, nic nám nebrání začít s výrobou a následnou montáží vaší dřevostavby.
  • Jestliže vaši ideální představu nosíte zatím jen v hlavě, přizveme ke spolupráci naše projektanty a váš vysněný dům zhmotníme nejdříve na papíře, ve 3D modelu a ve finále samozřejmě i na vašem pozemku.
  • Máte zatím jen neurčitou představu? V takovém případě vám velmi rádi poradíme. Ukážeme vám dřevostavby, které jsme již realizovali a pro inspiraci nabídneme katalog. Věříme, že brzy nalezneme ideální řešení i pro váš domov.

Napište nám a rádi se s vámi sejdeme, abychom si o vaší individuální dřevostavbě popovídali, společně vymysleli nejlepší řešení a zrealizovali vaše sny o novém domově.

Praha_
Dobruč
Brandýs
Salzburg
DSC_3575_web

Napište nám

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.

Referenční dům Nýřany

Už nám to roste

Referenční dům Nýřany

Právě stavíme přízemní dům v Nýřanech, který bude sloužit jako referenční.

Více...

DALŠÍ NOVINKY

NEMA You jako nová akční dřevostavba

šetřete s námi

NEMA You jako nová akční dřevostavba

Dřevostavba NEMA YOU je novinkou v naší nabídce a díky tomu ho můžete nyní získat za AKČNÍCH PODMÍNEK. S tímto domem ušetříte nejen peníze, ale také čas strávený na úřadech.

Více...

DALŠÍ NOVINKY

© 2019 NEMA Dřevostavby s.r.o.