Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů.
Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím
NEMA_25_let_LOGO_BLACK (kopie)

Slavíme 25 let, slavte s námi!

Za čtvrtstoletí našeho fungování jsme splnili přání ohledně bydlení tisícům z vás. Mimo to jsme také např. získali Cenu Hospodářských novin Firma roku, díky top kvalitě svých produktů máme certifikaci člena ADMD, proškolili jsme stovky zaměstnanců různých firem v oboru dřevěných konstrukcí… Rozhodli jsme se proto slavit ve velkém a hlavně s vámi. Na co se tedy můžeme všichni těšit?

NEMAsoutěž o 25 cen v celkové hodnotě 250 000 Kč

V pondělí 16. července vypukla na našem Facebookovém profilu velká soutěž o ceny v celkové hodnotě 250 000 Kč! Běží po dobu 25 týdnů až do pondělí 31. prosince 2018, kdy bude vyhlášen vítěz hlavní SUPERceny – slevy 150 000 Kč na dřevostavbu NEMA.
Každý týden rozdáváme jednu cenu - mezi nimi např. zahradní pergolu, konstrukci na pískoviště, slevu 25 000 Kč na krov/vazník, sekačku, značkové batohy a spacáky, ale také například vstupenky do kina, předplatné časopisu nebo soudek piva. Prostě tak, aby si každý mohl vybrat to své.

Podmínky soutěže a její pravidla najdete zde.

NEMA dárky od nás pro vás

A protože by i NEMA jakožto oslavenec měla dostat nějaký dárek, připravujeme první vlastní katalog akčních dřevostaveb. Objeví se v něm na cca 18 typů dřevostaveb, které vycházejí z konkrétních přání našich klientů a na základě přímých zkušeností s bydlením v jejich dřevostavbách. Právě tento katalog může být velkým pomocníkem při hledání inspirace třeba i vám.

Dalším dárkem, který si (i vám) NEMA dá, je tento nový web. Doufáme, že je přehlednější, jednodušší, krásnější a díky mnoha novým funkcím bude pro vás snazší najít si svůj vysněný dům. Postupně budou přibývat také videa, ve kterých vám přiblížíme naše produkty a vysvětlíme, proč zrovna ony patří na samou špičku v kvalitě a v čem jsou lepší oproti konkurenci. Už jste natěšeni stejně jako my? :-)

Dny otevřené NEMY s narozeninovou oslavou

V pátek 5. října a v sobotu 6. října 2018 jsme otevřely brány našich výrobních prostor v jihočeských Jílovicích a Olešnici. Přišli se podívat ti, koho zajímá práce se dřevem, výroba (nejen střešních) dřevěných konstrukcí, prefabrikovaných montovaných dřevostaveb, každý, kdo si chtěl obhlédnout naši výrobu. Všichni, kteří k nám dorazili, si užili občerstvení a hlavně komentovanou prohlídku, kterou provázel sám „pan šéf nemák“ Tomáš Nemrava, současný výrobní ředitel NEMY a syn zakladatele firmy Josefa Nemravy. Tedy člověk, který toho ví nejen o firmě a její historii, ale i o dřevostavbách a dřevě obecně nejvíc. Fotografie k akci najdete na naší Facebookové stránce.

 

Takže v pondělí 16. července 2018 začínáme a nepřestáváme slavit až do Silvestra! 
Neváhejte a přidejte se k nám! Další taková party totiž bude nejdřív za 25 let! :-) 

Napište nám

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.

© 2019 NEMA Dřevostavby s.r.o.