Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů.
Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím
Proč s námi

Proč s námi

Pamatuju si, když mí rodiče před 25 lety prodali náš dům, aby si táta mohl splnit sen o vlastní firmě. Za ty roky se postupně z malého tesařského podniku stala významná stavební a dřevařská společnost, jejíž pracovníci vyrábějí stovky střešních krovů a vazníků a desítky dřevostaveb ročně. Snažíme se tak plnit sny zase jiným lidem. Těm, kteří chtějí vysoce kvalitní bydlení pro svou rodinu, bydlení podle vlastních představ.“ (Tomáš Nemrava, majitel spol. NEMA)

Za čtvrtstoletí od vzniku firmy vyrostla NEMA ve společnost o desítkách zaměstnanců specializovaných na práci se dřevem. V současnosti vlastníme nejlepší evropské technologie a softwary na výrobu nízkoenergetických dřevostaveb, krovů a vazníků. To nám umožňuje být vždy o krok před konkurencí – např. nyní jako jediní v republice umíme vyrobit gradované vazníky. V roce 2012 jsme se stali Jihočeskou firmou roku, byli jsme vybráni mezi členy Asociace dodavatelů montovaných domů a vlastníme několik certifikátů kvality.

Naší hlavní vizitkou je nadstandardní individuální přístup. Váš projekt je pro nás prioritou číslo 1.

Naše dřevostavby obsahují až 89% dřeva a dřevěných prvků. V rámci celého procesu výroby používáme co nejvíce to jde právě přírodní a dřevěné materiály. Jen díky tomu vám můžeme postavit dřevostavbu s těmi nejlepšími vlastnostmi pro bydlení.

Jsme členy ADMD a vyrobili jsme už více jak 500 dřevostaveb. A protože nejsme fabriková velkovýrobna typových domů, ale klientům stavíme i na míru (a s láskou), jedná se už o dost slušný počet realizací. Nemyslíte?

Prefabrikovanou výrobou v halách na nejmodernějších strojích zajišťujeme maximální přesnost a kvalitu montáže na stavební parcele. Prostě stavíme na milimetry přesně.

Kdo by nechtěl platit málo za energie. V nízkoenergetických dřevostavbách NEMA vás vytápění m2 podlahové plochy stojí cca 50 korun. Za rok. S využitím solárních panelů, tepelného čerpadla nebo v pasivním domě to je ještě podstatně míň.

Věříme, že to, co děláme, děláme nanejvýš kvalitně. Věříme tomu natolik, že vám dáme na konstrukci vašeho domu nebo střechy záruku 30 let. Ale nebojte, vydrží ještě mnohem déle.

Čas je dnes nejdražší komodita. A my neplýtváme. Co slíbíme, to splníme. Termíny jsou pro nás závazné. Nehrozí vám tak komplikace ani další finanční náklady spojené s nedodržením termínu.

Na střešní konstrukce jsme odborníci na slovo vzatí a víme, co je právě pro vaši střechu to nejlepší. Jsme třeba jediní v ČR, kdo vyrábí gradované vazníky. A ve střeše nad hlavou přece tkví kořeny bydlení.

Původně byl jeden. Dnes tvoří základ firmy 72 kvalifikovaných a průběžně proškolovaných zaměstnanců. Známe je jménem a chodíme s nimi nejen do práce, ale třeba i na pivo. I proto víme, že právě oni vám postaví ten nejlepší domov.

Jsou 4 faktické důvody, proč si myslíme, že stavět s námi stojí za to: Vlastníme a využíváme haly nabité nejmodernějšími stroji. Používáme ty nejlepší počítačové softwary. Zaměstnáváme odborníky a pracanty. Vymýšlíme stále nové postupy.

V roce 2012 jsme získali ocenění Jihočeská firma roku. Pro regionální rodinnou firmu to byl veliký úspěch, který nás posunul za hranice regionu a dodnes nás těší. Větší radost ale máme z každé dřevostavby, která je pro někoho zrealizovaným snem o jeho domově.

Kořeny naší společnosti sahají do roku 1993. Nejsme tedy v oboru žádní nováčci. Během naší spolupráce se tak setkáte s lidmi, kteří spolu s firmou byli od jejích kořenů. Spolu s ní rostli, kvetli a plodili – vaše dřevěné projekty.

Den otevřené NEMY

Napište nám

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.

Analýza pozemku

Analýza pozemku

Pokud jste ve fázi, kdy kupujete pozemek a nejste si jisti, zda bude pro váš dům vhodný, uděláme předprojektovou analýzu pozemku. Díky analýze pozemku ušetříte nemalé finanční prostředky a čas.

Více...

DALŠÍ NOVINKY

Referenční dům v Nýřanech před dokončením

Referenční dům v Nýřanech před dokončením

Právě vrcholí práce na terénních úpravách kolem domu a dům se ladí především zvenku. Již nyní je vám ale dům k dispozici.

Více...

DALŠÍ NOVINKY

Dřevo je cesta

Dřevo je cesta

Protože víme, že Dřevo je cesta, stali jsme se hrdými nositeli této značky.

Více...

DALŠÍ NOVINKY

© 2021 NEMA Dřevostavby s.r.o., vyrobil FT SunFT Sun