Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů.
Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Jak se v dřevostavbách NEMA žije?

Zeptejte se těch, kteří v nich už bydlí. Nechte se provést domem, zeptejte se na průběh výstavby, ale třeba i na to, kolik majitelé platí za energie a co by dnes řešili jinak.

Domluvte si prohlídku u našeho "nemáka":
Tomáš Sadtler
+420 606 765 211
sadtler.tomas@nema-drevostavby.cz

A co si myslí o referenční návštěvě stavitelé, kteří ji využili?

"Ve fázi výběru domu jsme navštívili referenční dům ve Srubci. Byli jsme rádi za tuto možnost, protože nám to pomohlo ujasnit si některé praktické věci, které zohledníme při plánování našeho domu, a zároveň jsme se přesvědčili o kvalitě domu."
Manželé V., Plzeňský kraj​

Referenční dům Borovany

Moderní nízkoenergetická dřevostavba určená pro mladou rodinu se 2 dětmi je postavena podle individuálního architektonického návrhu, na základě kterého jsme připravili náš katalogový projekt NEMA Kids. Dům s obytným podkrovím je zvláštní maximálním prostorem, který je věnován dětem. Těm v podstatě patří celé podkroví, kde se nacházejí 2 prostorné dětské pokoje a koupelna s WC.

Referenční dům Srubec

Nízkoenergetická dřevostavba je ukázkou tradičního patrového rodinného domu se sedlovou střechou. Baví nás na ní kombinace bílé omítky a dřevěného obložení. V létě 2016 k domu přibyla celodřevěná přístavba zahrnující zastřešení vchodu, stání na 2 auta, zahradní domek a terasu - to vše pod jednou střechou. Dřevostavbu najdete rovněž v našem katalogu jako NEMA Muffin.

Referenční dům Soběslav

Tradičními liniemi vilek první republiky se zřejmě inspirovala mladá rodina při přípravě individuálního projektu svého nového domova – nízkoenergetické dřevostavby NEMA. Kromě praktické dispozice 5+kk je součástí domu s bohatou zastavěnou i obytnou plochou rovněž garáž nebo třeba zimní zahrada. Tento dům doporučujeme jako referenční návštěvu zejména těm, kdo plánují větší stavby.

Navštivte právě rozestavěnou dřevostavbu NEMA

Zajímá vás, jak reálně stavíme? Navštivte některou z našich dřevostaveb v době, kdy na ní ještě pracujeme. S naším „nemákem“ se domluvíte na návštěvě konkrétní rozestavěné dřevostavby. Uvidíte co je „pod povrchem“ – třeba jak vypadá montáž panelů na základové desce nebo jak probíhají vnitřní práce. Napište nám a přesvědčte se o top kvalitě dřevostaveb NEMA na vlastní oči.

Napište nám

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.

Referenční dům Nýřany

Už nám to roste

Referenční dům Nýřany

Právě stavíme přízemní dům v Nýřanech, který bude sloužit jako referenční.

Více...

DALŠÍ NOVINKY

Den otevřených dřevostaveb 2019

Pozvánka

Den otevřených dřevostaveb 2019

V sobotu 5. 10. 2019 se uskuteční již tradiční každoroční Den otevřených dřevostaveb, kdy budou zájemcům otevřené vybrané domy, které si budou moci prohlédnout.

Více...

DALŠÍ NOVINKY

Jedeme na FOR ARCH

Vystavujeme

Jedeme na FOR ARCH

Ve dnech 17. - 21. 9. 2019 nás najdete na 30. mezinárodním stavebním veletrhu ForArch v Praze - Letňanech.

Více...

DALŠÍ NOVINKY

NEMA You jako nová akční dřevostavba

šetřete s námi

NEMA You jako nová akční dřevostavba

Dřevostavba NEMA YOU je novinkou v naší nabídce a díky tomu ho můžete nyní získat za AKČNÍCH PODMÍNEK. S tímto domem ušetříte nejen peníze, ale také čas strávený na úřadech.

Více...

DALŠÍ NOVINKY

© 2019 NEMA Dřevostavby s.r.o.