Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů.
Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Jak se v dřevostavbách NEMA žije?

Zeptejte se těch, kteří v nich už bydlí. Nechte se provést domem, zeptejte se na průběh výstavby, ale třeba i na to, kolik majitelé platí za energie a co by dnes řešili jinak.

Domluvte si prohlídku u našeho "nemáka".  

A co si myslí o referenční návštěvě stavitelé, kteří ji využili?

"Ve fázi výběru domu jsme navštívili referenční dům ve Srubci. Byli jsme rádi za tuto možnost, protože nám to pomohlo ujasnit si některé praktické věci, které zohledníme při plánování našeho domu, a zároveň jsme se přesvědčili o kvalitě domu."
Manželé V., Plzeňský kraj​

Referenční dům Borovany

Moderní nízkoenergetická dřevostavba určená pro mladou rodinu se 2 dětmi je postavena podle individuálního architektonického návrhu, na základě kterého jsme připravili náš katalogový projekt NEMA Kids. Dům s obytným podkrovím je zvláštní maximálním prostorem, který je věnován dětem. Těm v podstatě patří celé podkroví, kde se nacházejí 2 prostorné dětské pokoje a koupelna s WC.

Referenční dům Srubec

Nízkoenergetická dřevostavba je ukázkou tradičního patrového rodinného domu se sedlovou střechou. Baví nás na ní kombinace bílé omítky a dřevěného obložení. V létě 2016 k domu přibyla celodřevěná přístavba zahrnující zastřešení vchodu, stání na 2 auta, zahradní domek a terasu - to vše pod jednou střechou. Dřevostavbu najdete rovněž v našem katalogu jako NEMA Muffin.

Referenční dům Soběslav

Tradičními liniemi vilek první republiky se zřejmě inspirovala mladá rodina při přípravě individuálního projektu svého nového domova – nízkoenergetické dřevostavby NEMA. Kromě praktické dispozice 5+kk je součástí domu s bohatou zastavěnou i obytnou plochou rovněž garáž nebo třeba zimní zahrada. Tento dům doporučujeme jako referenční návštěvu zejména těm, kdo plánují větší stavby.

Referenční dům Nýřany

Právě dokončujeme přízemní dům v Plzeňském kraji, který bude náš referenční. Najdete ho na kraji města Nýřany. Jedná se o dům difuzně uzavřený. Užitná plocha bungalovu je 130 m2, zastavěná plocha činí 154 m2. Dispozice domu je 4 + kk. Již nyní si můžete domluvit prohlídku domu u našeho "nemáka".

Navštivte právě rozestavěnou dřevostavbu NEMA

Zajímá vás, jak reálně stavíme? Navštivte některou z našich dřevostaveb v době, kdy na ní ještě pracujeme. S naším „nemákem“ se domluvíte na návštěvě konkrétní rozestavěné dřevostavby. Uvidíte co je „pod povrchem“ – třeba jak vypadá montáž panelů na základové desce nebo jak probíhají vnitřní práce. Napište nám a přesvědčte se o top kvalitě dřevostaveb NEMA na vlastní oči.

Napište nám

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.

Analýza pozemku

Analýza pozemku

Pokud jste ve fázi, kdy kupujete pozemek a nejste si jisti, zda bude pro váš dům vhodný, uděláme předprojektovou analýzu pozemku. Díky analýze pozemku ušetříte nemalé finanční prostředky a čas.

Více...

DALŠÍ NOVINKY

Referenční dům v Nýřanech před dokončením

Referenční dům v Nýřanech před dokončením

Právě vrcholí práce na terénních úpravách kolem domu a dům se ladí především zvenku. Již nyní je vám ale dům k dispozici.

Více...

DALŠÍ NOVINKY

Dřevo je cesta

Dřevo je cesta

Protože víme, že Dřevo je cesta, stali jsme se hrdými nositeli této značky.

Více...

DALŠÍ NOVINKY

© 2021 NEMA Dřevostavby s.r.o., vyrobil FT SunFT Sun